DEVOTO

Adresa:

Areál Šroubáren 43, Libčice nad Vltavou (showroom & studio s dílnou), +420 720 659 608, +420 777 314 733, www.devoto.cz

Vytvářet kvalitní dětské pokoje, které vychází z poctivého řemesla, jsou bezpečné, z kvalitních materiálů a navíc s designem, který baví děti i dospělé – taková je vize, kterou již řadu let naplňuje česká nábytkářská firma DEVOTO.

Založili ji Lukáš Lédl a Petr Porta v roce 2008 a přešli tím z původního humanitního zaměření k dětskému a studentskému nábytku. Lukáš i Petr věří, že v řemeslu – manuální zručnosti, která se léta tříbí a piluje – leží pravé bohatství a tradice, kterou je potřeba předávat. Na oddanost poctivému řemeslu, nadčasovému designu a dřevu odkazuje samotný název značky (lat. devoto, angl. devotion). DEVOTO působí ve dvou odvětvích – zaměřuje se jak na sériovou výrobu vlastního nábytku, tak na spolupráci s předními českými designéry a architekty. Na realizacích bytových i komerčních interiérů spolupracuje s renomovanými jmény, jako je Designist, Mimosa, Flatwhite, Domesi a další. Ve spolupráci s designéry vytváří firma DEVOTO také solitérní projekty. K těm patří například kolébka TUTU, která vznikla v roce 2016 podle návrhu designérského dua Vrtiška–Žák a v témže roce získala Cenu Designbloku v kategorii „Nejlepší nový nábytek“. Nábytek značky DEVOTO vzniká z kvalitních, prověřených materiálů, které splňují nejvyšší certifikační standardy, jsou šetrné k přírodě samotnému uživateli. Produkty značky DEVOTO se navíc vyznačují jemným designem, který kombinuje něžné pastelové odstíny barev, přírodně ošetřené dřevo, oblé tvary a čisté linie a stává se ikonickým. V DEVOTO navíc kladou důraz na maximální bezpečnost – oblé rohy, kvalitní panty s celoživotní zárukou nebo zásuvky se skrytými pojezdy jsou samozřejmostí. Všechny zmíněné atributy DEVOTO produktů jsou výsledkem dlouholetého úsilí. Za dnešní sériovou výrobou stojí léta vývoje, snahy a čerpání zkušeností. Společně s nábytkem je třeba zmínit i vlastní řady ručně vyráběných doplňků, které zahrnují lampy, hodiny, látkové hračky, sedací vaky, deky a mnoho dalšího a skvěle doplní jakýkoliv pokoj. Hlavní základnou firmy je studio s dílnou v Libčicích, v němž můžete nahlédnout do procesu výroby. S produkty a konceptem značky DEVOTO se však můžete seznámit též v nově zrekonstruovaném showroomu v Libčicích nad Vltavou či na stránkách firmy.

Podívejte se také na další Obchody s nábytkem v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.