FeelHome aktuálně

Novinky nejen ze světa realit

Public Relations

Jakub Mihálik
+420 724 485 974

03. leden 2018

Svoboda & Williams nově nabízí službu home staging

Realitní kancelář Svoboda & Williams obohatila portfolio svých služeb o home staging. Cílem této služby je ukázat potenciál nemovitosti a zajistit pro ni lepší tržní pozici při prodeji či pronájmu. Služba je součástí exkluzivní spolupráce a Svoboda & Williams ji poskytuje zdarma.

Hlavním cílem home stagingu je učinit interiér prodávané či pronajímané nemovitosti atraktivnější a získat kvalitní fotografie pro její prezentaci. K tomu se obvykle využívá designový nábytek, umělecká díla, květiny, závěsy a další doplňky. S jejich pomocí dokáže home stager předvést daný byt, rodinný dům nebo kancelářské či prodejní prostory v nejlepším možném světle. Profesionálně provedený home staging zároveň potenciálním kupujícím či nájemcům ukáže, jak nemovitost může vypadat zařízená, a umožní jim tak poznat její skutečný potenciál. Jen málokdo má takovou prostorovou imaginaci, aby si to dokázal představit v prázdných místnostech.

V rámci home stagingu Svoboda & Williams nejprve zajistí interiérového designéra, který navrhne nejvhodnější řešení. Realitní kancelář následně zapůjčí nábytek, umělecká díla, a veškeré další doplňky a obstará profesionální nafocení prostor. Fotografie jsou poté využity při přípravě nové vizuální identity nemovitosti a v marketingové kampani.

Svoboda & Williams službu home staging poskytuje bezplatně u vybraných bytů, rodinných domů, kancelářských prostor či projektů těm developerům a privátním vlastníkům, se kterými uzavře dohodu o exkluzivní spolupráci.

Naše realizace:

Rezidenční projekt Střížkovské výhledy
Byt 3+kk - U lužického semináře
Kanceláře Na Příkopě 15
Rezidence Lázeňská 4

Svoboda & Williams nově nabízí službu home staging

13. listopad 2017

Novinky ze života FeelHome

Značka FeelHome by Svoboda & Williams podpořila prezentaci společnosti Meyto na letošním Designbloku a odstartovala nový lifestylový projekt FeelLike.

V rámci spolupráce vysokomýtské společnosti Tvarmetal s ateliérem D3 pražské UMPRUM a studiem Olgoj Chorchoj vznikla nová značka nábytku s příznačným názvem Meyto. Ta na letošní přehlídce Designblok představila dvě kolekce židlí a stolků, inspirované československým školním nábytkem 70. a 80. let. Prezentaci sponzorsky podpořila značka FeelHome by Svoboda & Williams.

FeelLike... návrháři, designéři, umělci a architekti

FeelHome zároveň odstartoval nový lifestylový projekt FeelLike, díky němuž můžete prostřednictvím krátkých videí navštívit domovy i ateliéry umělců, architektů, designérů či módních návrhářů. Na FeelLike se dozvíte, jak tyto osobnosti tvoří a bydlí.
 

Novinky ze života FeelHome

11. říjen 2017

FeelHome by Svoboda & Williams sponzorsky podpoří český design

Sponzorem prezentace nové značky nábytku Meyto, která se poprvé představí v rámci letošní přehlídky Designblok na pražském Výstavišti, se stal FeelHome by Svoboda & Williams.

Značka Meyto vznikla v rámci spolupráce ateliéru Olgoj Chorchoj, ateliéru D3 pražské UMPRUM a vysokomýtské společnosti Tvarmetal. Prvním společným počinem, který odstartuje budoucí kolekci vyprávějící příběh odkazu českého nábytku, se stala nostalgická kolekce České školní židle. Ta nabídne dva typy židlí, jeden od Terezy Froňkové a studia Olgoj Chorchoj, druhý od Aleše Kachlíka z UMPRUM. Designéři koncepčně vyšli z původní školní židle, jež se používala na prvním stupni základních škol po celé ČSSR. Jejich židle jsou ale – oproti těm původním – upraveny po ergonomické stránce a přizpůsobeny dnešním technologiím, povrchům i barevnosti.

Mezinárodní festival Designblok se letos uskuteční od 26. do 30. října v prostorách Výstaviště Praha Holešovice. Jde o největší přehlídku designu a módy ve střední Evropě, jejíž historie sahá až do roku 1999. 

FeelHome by Svoboda & Williams sponzorsky podpoří český design

24. září 2017

Výtěžek turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2017 ve výši 183 900 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

V sobotu 23. září se v hale Aréna Sparta – Podvinný Mlýn uskutečnil již pátý ročník charitativního futsalového turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP. O putovní pohár Svoboda & Williams se letos utkalo celkem 12 týmů reprezentujících významné společnosti ze světa realit a bankovnictví. K vítězství se nakonec dvěma finálovými brankami prostřílelo mužstvo společnosti bpd development. Charitativní výtěžek turnaje ve výši 183 900 Kč podpoří činnost Nadace Terezy Maxové dětem. V rámci slavnostního předávání cen částku symbolicky převzala Terezie Sverdlinová, ředitelka nadace, a Renata Langmannová, ambasadorka projektu TERIBEAR.

V letošním ročníku SVOBODA & WILLIAMS CUPu se utkala mužstva společností Accolade – Panattoni, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP Invest, Cushman & Wakefield, Československá obchodní banka, Jones Lang LaSalle, Knight Frank, Sentient a pořádající Svoboda & Williams. Pohár Svoboda & Williams letos putoval k týmu společnosti bpd development, který ve finále zvítězil nad stříbrnými CPI Property Group. Bronzové medaile si odnesl tým Jones Lang LaSalle. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Miroslav Koutenský z týmu bpd development a nejlepším brankářem turnaje se stal Jan Žáček z týmu Svoboda & Williams.

Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných firem a prodeji lístků do charitativní tomboly se letos v rámci SVOBODA & WILLIAMS CUPu podařilo shromáždit rekordních 183 900 Kč. Výtěžek loňského ročníku turnaje tak byl překonán o téměř 40 000 Kč. Celá částka poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, jež pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem s cílem umožnit jim zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí.

Pořadatelům se i letos podařilo vytvořit příjemnou společenskou událost pro celou rodinu. O zábavu pro nejmenší se postaral Pididomek, rodinná školka a jesle s rozšířenou výukou angličtiny. Na hráče i fanoušky čekalo v Aréně Sparta občerstvení od Prague Catering a charitativní tombola, v níž hlavními cenami byly dva vouchery na pronájem auta na víkend (v hodnotě 7500 Kč) od firmy Invelt a dva vouchery na ubytování v apartmánu PRAGUE STAY.

Ceny do tomboly, zúčastněným týmům i jednotlivcům laskavě věnovali sponzoři turnaje, Invelt, La femme MiMi, Rabbit Guides, Cacao Prague, Salon Petra Měchurová, Bobová dráha Prosek, TERIBEAR, La Cave D’Adrien, Chefparade, KLENOTA, Galerie KusKovu, Brierley Bags, 100CLASS concept store, FOX Gallery, BARBERLAND, Lázně Pramen, Kino Pilotů, VR pokojíček, BodyID, Zámek Dobříš, Gourmet services, Kalina Cuisine & Vins, Atelier Kalina a PRAGUE STAY. O sportovní stránku turnaje se i letos postarala společnost CZech Sport Media.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Výtěžek turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2017 ve výši 183 900 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

09. květen 2017

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

Na základě exkluzivního mandátu zahajuje FeelHome by Svoboda & Williams prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí, situovaném uprostřed zeleně, v klidné části Prahy 6.

Projekt Viladům Lysolajské údolí je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba bude citlivě zasazena do zeleně Lysolajského údolí a nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony i výhledy do zeleně.

Lokalita Lysolajského údolí představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají bydlení v bezprostředním kontaktu s přírodou a zároveň ve snadném dosahu centra města. V nejbližším okolí viladomu se nachází přírodní památka Housle, jejíž součástí je působivá rokle se skalními stěnami a naučnou stezkou. Lokalita rovněž nabízí široké možnosti volnočasového vyžití, mimo jiné v blízkém sportovním areálu ČZU a nedalekém parku Šárka-Lysolaje.

Předpokládané dokončení projektu: Q1 2018

Oficiální webové stránky projektu Viladům Lysolajské údolí

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

09. květen 2017

Značka FeelHome se představuje v novém kabátě

Realitní kancelář Svoboda & Williams vtiskla novou image značce FeelHome, která se zaměřuje na stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy. Relaunch značky doprovází spuštění webových stránek s novým, plně responzivním designem a změna loga.

„Naším cílem bylo vytvořit platformu pro prezentaci nemovitostí, která by oslovila mladší generace a přitom rozbít stereotypní představu, že realitní prezentace musí být zákonitě nudná,“ uvádí Daša Andrejcová, která má nově na starost business development značky FeelHome. „Zároveň chceme nabídnout vysoký standard služeb, na který jsou zvyklí klienti Svoboda & Williams, i v nižší cenové kategorii,“ doplňuje k novému konceptu značky.

Nová vizuální identita FeelHome vychází z emocí, které lidé pociťují ve svých domovech. „V novém konceptu FeelHome se odráží inovativní způsob komunikace skrze grafický design s využitím známých a lety prověřených emotikonů. Tato žlutá kolečka jsou v dnešní době globálním jazykem pro pocity, a proto se to prázdné, univerzální stalo logem FeelHome,“ vysvětluje Natalie Kuznetsová, Art Director realitní kanceláře Svoboda & Williams. V konceptu FeelHome mají emotikony za účel vyvolat v recipientovi určitý druh emoce spojený s vysněným bydlením.

Webové stránky FeelHome

 

Značka FeelHome se představuje v novém kabátě

06. březen 2017

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

Značka FeelHome by Svoboda & Williams partnersky podpořila cenu české hudební kritiky Apollo 2016. Slavnostní předání tohoto ocenění proběhlo ve čtvrtek, 2. března 2017.

Ceny Apollo jsou udělovány kvalitním hudebním albům české provenience již od roku 2012 a v minulých letech toto ocenění získala alba hudebníků Bonuse, Borise Carloffa a Adriana T. Bella a skupin Bratři Orffové a Please The Trees. O vítězi za daný rok rozhoduje hlasování poroty složené z hudebních odborníků. Letos byli na cenu Apollo nominováni Kovadlina, Lazer Viking / Sabrehart, dné, Lenny, Midi Lidi, Prago Union a Priessnitz. V rámci slavnostního udílení ceny, které se konalo ve vinohradském divadle Royal, většina z nominovaných živě vystoupila. Držitelem letošní ceny Apollo se stal hudebník Ondřej Holý alias dné se svým albem These Semi Feelings, They Are Everywhere.

„Těší nás, že jsme mohli partnersky podpořit ceny Apollo, které upozorňují na zajímavé hudebníky a projekty, mnohdy stojící mimo český hudební mainstream,“ okomentoval partnerství Prokop Svoboda, Managing Partner realitní kanceláře Svoboda & Williams, která značku FeelHome provozuje. 

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

24. únor 2017

Tým Feelhome posílila Daša Andrejcová

Novou posilou týmu značky Feelhome by Svoboda & Williams se stala Daša Andrejcová. Na starost bude mít business development této značky, provozované realitní kanceláří Svoboda & Williams a zaměřené na stylové, cenově dostupné bydlení.

Praxi v realitní branži získala Daša Andrejcová mimo jiné ve společnosti Orco Property Group, kde po dobu více než čtyř let pracovala na pozici Regional Marketing Manager pro střední a východní Evropu a zodpovídala za marketing portfolia nemovitostí v hodnotě přes 200 milionů eur. Před nástupem do Feelhome zastávala Daša Andrejcová pozici Sales Event Manager ve společnosti Best Hotel Properties a.s., holdingu J&T Finance Group. Vedle rodné slovenštiny hovoří plynně česky a anglicky.

Tým Feelhome posílila Daša Andrejcová

02. leden 2017

Tým Feelhome posílil Cyril Dejanovski

Obchodním ředitelem realitní kanceláře Svoboda & Williams, provozující značku Feelhome, se od Nového roku stal Cyril Dejanovski.

Cyril Dejanovski do Svoboda & Williams nastoupil po téměř tříletém působení na pozici General Manager ve společnosti VCES Property Development, kde měl na starost rezidenční projekty o hodnotě přesahující 2 mld. Kč a zároveň zodpovídal za rozvoj společnosti v České republice a na Slovensku. Celkově má Cyril Dejanovski 11 let praxe v oblasti developmentu, investic a poradenství, a to jak v komerčním, tak rezidenčním segmentu. Profesní zkušenosti nasbíral ve společnostech Deloitte, Colliers International, GE Capital Real Estate a Avestus Real Estate.

„V souvislosti s rychlým růstem Svoboda & Williams jsem posledních pár let cítil stále intenzivnější potřebu přenést část svých pravomocí a odpovědnosti na někoho dalšího,“ uvedl ke jmenování nového obchodního ředitele Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams. „Díky svému know-how a bohaté korporátní praxi se ideálním kandidátem ukázal být Cyril Dejanovski. Navíc se nám podařilo nalézt společnou vizi dalšího směřování a rozvoje značek Svoboda & Williams a Feelhome,“ dodal Prokop Svoboda. 

Tým Feelhome posílil Cyril Dejanovski

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.