FeelHome aktuálně

Novinky nejen ze světa realit

Public Relations

Jakub Mihálik
+420 724 485 974

09. květen 2017

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

Na základě exkluzivního mandátu zahajuje FeelHome by Svoboda & Williams prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí, situovaném uprostřed zeleně, v klidné části Prahy 6.

Projekt Viladům Lysolajské údolí je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba bude citlivě zasazena do zeleně Lysolajského údolí a nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony i výhledy do zeleně.

Lokalita Lysolajského údolí představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají bydlení v bezprostředním kontaktu s přírodou a zároveň ve snadném dosahu centra města. V nejbližším okolí viladomu se nachází přírodní památka Housle, jejíž součástí je působivá rokle se skalními stěnami a naučnou stezkou. Lokalita rovněž nabízí široké možnosti volnočasového vyžití, mimo jiné v blízkém sportovním areálu ČZU a nedalekém parku Šárka-Lysolaje.

Předpokládané dokončení projektu: Q1 2018

Oficiální webové stránky projektu Viladům Lysolajské údolí

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

09. květen 2017

Značka FeelHome se představuje v novém kabátě

Realitní kancelář Svoboda & Williams vtiskla novou image značce FeelHome, která se zaměřuje na stylové, cenově dostupné byty a rodinné domy. Relaunch značky doprovází spuštění webových stránek s novým, plně responzivním designem a změna loga.

„Naším cílem bylo vytvořit platformu pro prezentaci nemovitostí, která by oslovila mladší generace a přitom rozbít stereotypní představu, že realitní prezentace musí být zákonitě nudná,“ uvádí Daša Andrejcová, která má nově na starost business development značky FeelHome. „Zároveň chceme nabídnout vysoký standard služeb, na který jsou zvyklí klienti Svoboda & Williams, i v nižší cenové kategorii,“ doplňuje k novému konceptu značky.

Nová vizuální identita FeelHome vychází z emocí, které lidé pociťují ve svých domovech. „V novém konceptu FeelHome se odráží inovativní způsob komunikace skrze grafický design s využitím známých a lety prověřených emotikonů. Tato žlutá kolečka jsou v dnešní době globálním jazykem pro pocity, a proto se to prázdné, univerzální stalo logem FeelHome,“ vysvětluje Natalie Kuznetsová, Art Director realitní kanceláře Svoboda & Williams. V konceptu FeelHome mají emotikony za účel vyvolat v recipientovi určitý druh emoce spojený s vysněným bydlením.

Webové stránky FeelHome

 

Značka FeelHome se představuje v novém kabátě

06. březen 2017

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

Značka FeelHome by Svoboda & Williams partnersky podpořila cenu české hudební kritiky Apollo 2016. Slavnostní předání tohoto ocenění proběhlo ve čtvrtek, 2. března 2017.

Ceny Apollo jsou udělovány kvalitním hudebním albům české provenience již od roku 2012 a v minulých letech toto ocenění získala alba hudebníků Bonuse, Borise Carloffa a Adriana T. Bella a skupin Bratři Orffové a Please The Trees. O vítězi za daný rok rozhoduje hlasování poroty složené z hudebních odborníků. Letos byli na cenu Apollo nominováni Kovadlina, Lazer Viking / Sabrehart, dné, Lenny, Midi Lidi, Prago Union a Priessnitz. V rámci slavnostního udílení ceny, které se konalo ve vinohradském divadle Royal, většina z nominovaných živě vystoupila. Držitelem letošní ceny Apollo se stal hudebník Ondřej Holý alias dné se svým albem These Semi Feelings, They Are Everywhere.

„Těší nás, že jsme mohli partnersky podpořit ceny Apollo, které upozorňují na zajímavé hudebníky a projekty, mnohdy stojící mimo český hudební mainstream,“ okomentoval partnerství Prokop Svoboda, Managing Partner realitní kanceláře Svoboda & Williams, která značku FeelHome provozuje. 

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

24. únor 2017

Tým Feelhome posílila Daša Andrejcová

Novou posilou týmu značky Feelhome by Svoboda & Williams se stala Daša Andrejcová. Na starost bude mít business development této značky, provozované realitní kanceláří Svoboda & Williams a zaměřené na stylové, cenově dostupné bydlení.

Praxi v realitní branži získala Daša Andrejcová mimo jiné ve společnosti Orco Property Group, kde po dobu více než čtyř let pracovala na pozici Regional Marketing Manager pro střední a východní Evropu a zodpovídala za marketing portfolia nemovitostí v hodnotě přes 200 milionů eur. Před nástupem do Feelhome zastávala Daša Andrejcová pozici Sales Event Manager ve společnosti Best Hotel Properties a.s., holdingu J&T Finance Group. Vedle rodné slovenštiny hovoří plynně česky a anglicky.

Tým Feelhome posílila Daša Andrejcová

02. leden 2017

Tým Feelhome posílil Cyril Dejanovski

Obchodním ředitelem realitní kanceláře Svoboda & Williams, provozující značku Feelhome, se od Nového roku stal Cyril Dejanovski.

Cyril Dejanovski do Svoboda & Williams nastoupil po téměř tříletém působení na pozici General Manager ve společnosti VCES Property Development, kde měl na starost rezidenční projekty o hodnotě přesahující 2 mld. Kč a zároveň zodpovídal za rozvoj společnosti v České republice a na Slovensku. Celkově má Cyril Dejanovski 11 let praxe v oblasti developmentu, investic a poradenství, a to jak v komerčním, tak rezidenčním segmentu. Profesní zkušenosti nasbíral ve společnostech Deloitte, Colliers International, GE Capital Real Estate a Avestus Real Estate.

„V souvislosti s rychlým růstem Svoboda & Williams jsem posledních pár let cítil stále intenzivnější potřebu přenést část svých pravomocí a odpovědnosti na někoho dalšího,“ uvedl ke jmenování nového obchodního ředitele Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams. „Díky svému know-how a bohaté korporátní praxi se ideálním kandidátem ukázal být Cyril Dejanovski. Navíc se nám podařilo nalézt společnou vizi dalšího směřování a rozvoje značek Svoboda & Williams a Feelhome,“ dodal Prokop Svoboda. 

Tým Feelhome posílil Cyril Dejanovski

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.