FeelHome aktuálně

Novinky nejen ze světa realit

Public Relations

Jakub Mihálik
+420 724 485 974

19. červen 2018

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky

Realitní kancelář Svoboda & Williams exkluzivně uvádí na trh byty v butikovém rezidenčním projektu Vila Hodkovičky. Elegantní viladům, situovaný v atraktivní lokalitě obklopené zelení, přináší 13 moderních bytových jednotek, které budou připraveny k nastěhování před koncem letošního roku.

Nový rezidenční projekt, jehož nadčasový design je dílem ateriéru P6PA+Architects, vzniká v jedné z nejklidnějších částí hlavního města, na okraji vilové čtvrti v Hodkovičkách. Viladům s podzemním parkováním, výtahem a privátními zahrádkami nabízí prosvětlené a komfortní byty o dispozicích 1+kk až 4+kk a výměrách od 44 do 108 metrů čtverečních. Objekt tvoří dvě výrazně odlišné části: dominantní sekce se čtvercovým půdorysem a 10 byty na pěti poschodích a subtilnější dvoupodlažní část ve tvaru obdélníku se 3 jednotkami typu townhouse. K pěti přízemním bytům patří privátní zahrádky částečně lemované vzrostlými stromy. V ceně každého bytu je garážové parkovací stání a sklepní kóje, rezidentům bude sloužit také praktická umývárna pro kola a psy.

Velmi světlé byty s velkoplošnými okny od podlahy až ke stropu jsou k prodeji v dokončeném stavu a ve standardu, jehož detaily si budoucí majitelé zvolí sami. Ceny jednotek se pohybují v rozpětí 4,4–12 milionů Kč včetně DPH, což v přepočtu představuje 95 000–115 000 Kč za metr čtvereční bytové plochy.

Kolaudace Vily Hodkovičky je naplánována na konec listopadu 2018. Od 1. srpna bude možné navštívit plně zařízený vzorový byt.

Oficiální webové stránky projektu: Vila Hodkovičky

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky

23. květen 2018

Brněnský tým Svoboda & Williams v novém složení

Brněnskou pobočku realitní kanceláře Svoboda & Williams nově řídí Tereza Štěrbová. Její tým posílil Lukáš Habas a Anna Hloušková.

Aktivity Svoboda & Williams v moravském regionu a vedení pobočky v Brně má na starost Tereza Štěrbová. Do Svoboda & Williams nastoupila v únoru 2015 a dlouhodobě se specializuje na nemovitosti v Brně a okolí. V minulosti působila v bankovním sektoru (ČMSS a Hypoteční banka) a v oblasti vzdělávání. Další pracovní zkušenosti na obchodních pozicích nasbírala během tříletého pobytu v USA.

Na pozici realitního makléře nastoupil Lukáš Habas. Zabývá se zprostředkováním prodeje rezidenčních i komerčních nemovitostí a vyhledáváním vhodných akvizic pro investory a developerské společnosti. Před nástupem do Svoboda & Williams byl jednatelem poradenské společnosti Welfare Advisory a finančním poradcem ve společnosti Fincentrum.

Další posilou brněnského týmu je Anna Hloušková. Ve Svoboda & Williams se specializuje na pronájmy nemovitostí v Jihomoravském kraji. V minulosti působila v oblasti vzdělávání. 

Brněnský tým Svoboda & Williams v novém složení

16. květen 2018

Vila Hodkovičky: klidné bydlení nad Vltavou

Svoboda & Williams uvádí na trh komorní rezidenční projekt Vila Hodkovičky, který přináší bydlení v nadstandardní kvalitě a na vysoce atraktivním místě, jež evokuje už sám název projektu.

Vila Hodkovičky nabízí celkem 13 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk o ploše 41–104 čtverečních metrů. Za zvláštní zmínku stojí tři mezonetové byty s vlastní zahrádkou. Ceny se pohybují v rozpětí 4,4–12 milionů Kč včetně DPH, což v přepočtu představuje 95 000–105 000 Kč za metr čtvereční bytové plochy. V ceně bytu je podzemní parkovací stání.

Pražská čtvrť Hodkovičky, situovaná na jednom z úbočí vltavského údolí mezi Braníkem a Modřany, je klidná lokalita charakteristická bohatou zelení, nepříliš intenzivní zástavbou a současně snadnou dostupností centra města. Vila Hodkovičky tak bude vysoce přitažlivá hlavně pro ty, kteří chtějí uniknout před ruchem velkoměsta, ale přitom ho mít na dosah.

Vila má zajímavé architektonické řešení. Je tvořena dvěma různě vysokými spojenými hranoly – vyšší a větší část domu s čtvercovým půdorysem, obrácená do ulice, má pět nadzemních podlaží. V nižší, pouze dvoupatrové části objektu se střechou pokrytou zelení jsou umístěny už zmíněné mezonetové byty. První podlaží vily je částečně zapuštěno do terénu, proto je vstup do domu na úrovni druhého nadzemního podlaží. Projekt je dílem ateliéru P6PA+Architects, v jehož portfoliu se velmi často objevují právě menší rezidenční projekty, které citlivě respektují kontext okolní zástavby.

„Vila Hodkovičky je určena těm, kdo hledají bydlení v klidné lokalitě s nízkou intenzitou silniční dopravy a všudypřítomnou zelení, tedy především rodinám s malými dětmi. Cílové skupině také odpovídají ceny – přes vysoce kvalitní provedení a v kontextu hlavního města výjimečnou lokalitu se nijak nevymykají současnému pražskému průměru,“ říká Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams. Prodej 13 bytových jednotek ve Vile Hodkovičky bude zahájen v polovině letošního června.

Oficiální webové stránky projektu Vila Hodkovičky

Vila Hodkovičky: klidné bydlení nad Vltavou

25. duben 2018

Brněnská pobočka Svoboda & Williams na nové adrese

Realitní kancelář Svoboda & Williams přestěhovala svou brněnskou pobočku na Kapucínské náměstí.

Nové brněnské sídlo Svoboda & Williams je situováno v kompletně zrekonstruované budově na rohu Kapucínského náměstí a Masarykovy třídy. Realitní kancelář Svoboda & Williams, která v Brně působí od prosince 2014, nyní obývá atraktivní prostory v pátém patře, s výhledem na oblíbenou pěší zónu.

"Objem obchodních aktivit Svoboda & Williams v moravském regionu stále roste. Nové prostory lépe vyhovují našim aktuálním potřebám a nabízejí atraktivnější prostředí pro klienty ve frekventované, snadno dosažitelné lokalitě," uvedla Tereza Štěrbová ze Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby v segmentu prémiových realit, včetně správy nemovitostí a investičního managementu. Od roku 2017 je společnost exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie's International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko. Tato síť sdružuje přední realitní kanceláře ve 46 zemích po celém světě.

Nová adresa brněnské pobočky:
Svoboda & Williams s.r.o.
Kapucínské náměstí 307/15
602 00, Brno-střed

Brněnská pobočka Svoboda & Williams na nové adrese

24. duben 2018

V projektu Slunečné domy u Mušova zbývá poslední volný dům, developer připravuje II. etapu

Projekt Slunečné domy u Mušova, který nabízí nízkoenergetické rodinné domy s výhledy na Pálavské vrchy a pouhých 300 metrů vzdálená Mušovská jezera, vstoupí do druhé etapy. Na svého majitele aktuálně čeká poslední z celkem 13 domů tvořících první fázi projektu. Exkluzivním prodejcem jednotek ve výjimečném, středomořskou architekturou inspirovaném resortu, je Svoboda & Williams.

Resort Slunečné domy u Mušova, který vychází z konceptu architekta Borise Hály, je situován na okraji obce Brod nad Dyjí, v malebném vinařském regionu, nedaleko Mikulova. Projekt nabízí stylové bydlení v jednopodlažních domech s prostornými střešními terasami, v areálu s recepcí, privátními vinnými sklípky a upravenými parkovými plochami. Rezidentům bude k dispozici mimo jiné venkovní bazén, infrasauna a společný reprezentativní vinný sklep s kójemi pro archivaci vína.

Značnému zájmu o projekt, ve kterém aktuálně zbývá poslední volný dům, vychází developer vstříc přípravou druhé etapy. Ta přinese dalších 17 nízkoenergetických domů (2+kk a 3+kk) se střešními terasami, z nichž se otevírají poutavé výhledy na Chráněnou krajinnou oblast Pálava.

Slunečné domy u Mušova jsou situovány v malebné lokalitě s širokými možnostmi aktivního odpočinku a ideálními podmínkami pro cykloturistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření. V sousedních Pasohlávkách, kde se nachází oblíbený Aqualand Moravia, v budoucnosti vzniknou rozsáhlé termální lázně. Proslulý Lednicko-valtický areál je vzdálen necelých 30 km. Díky nádherné krajině, vinařské tradici, bohaté historii i slunnému počasí patří tento region k vůbec nejoblíbenějším rekreačním oblastem v České republice. Navíc je snadno dosažitelný nejen z Brna (30 minut autem), ale také z Vídně a Bratislavy.

Oficiální webové stránky projektu Slunečné domy u Mušova.

V projektu Slunečné domy u Mušova zbývá poslední volný dům, developer připravuje II. etapu

03. leden 2018

Svoboda & Williams nově nabízí službu home staging

Realitní kancelář Svoboda & Williams obohatila portfolio svých služeb o home staging. Cílem této služby je ukázat potenciál nemovitosti a zajistit pro ni lepší tržní pozici při prodeji či pronájmu. Služba je součástí exkluzivní spolupráce a Svoboda & Williams ji poskytuje zdarma.

Hlavním cílem home stagingu je učinit interiér prodávané či pronajímané nemovitosti atraktivnější a získat kvalitní fotografie pro její prezentaci. K tomu se obvykle využívá designový nábytek, umělecká díla, květiny, závěsy a další doplňky. S jejich pomocí dokáže home stager předvést daný byt, rodinný dům nebo kancelářské či prodejní prostory v nejlepším možném světle. Profesionálně provedený home staging zároveň potenciálním kupujícím či nájemcům ukáže, jak nemovitost může vypadat zařízená, a umožní jim tak poznat její skutečný potenciál. Jen málokdo má takovou prostorovou imaginaci, aby si to dokázal představit v prázdných místnostech.

V rámci home stagingu Svoboda & Williams nejprve zajistí interiérového designéra, který navrhne nejvhodnější řešení. Realitní kancelář následně zapůjčí nábytek, umělecká díla, a veškeré další doplňky a obstará profesionální nafocení prostor. Fotografie jsou poté využity při přípravě nové vizuální identity nemovitosti a v marketingové kampani.

Svoboda & Williams službu home staging poskytuje bezplatně u vybraných bytů, rodinných domů, kancelářských prostor či projektů těm developerům a privátním vlastníkům, se kterými uzavře dohodu o exkluzivní spolupráci.

Naše realizace:

Rezidenční projekt Střížkovské výhledy
Byt 3+kk - U lužického semináře
Kanceláře Na Příkopě 15
Rezidence Lázeňská 4

Svoboda & Williams nově nabízí službu home staging

13. listopad 2017

Novinky ze života FeelHome

Značka FeelHome by Svoboda & Williams podpořila prezentaci společnosti Meyto na letošním Designbloku a odstartovala nový lifestylový projekt FeelLike.

V rámci spolupráce vysokomýtské společnosti Tvarmetal s ateliérem D3 pražské UMPRUM a studiem Olgoj Chorchoj vznikla nová značka nábytku s příznačným názvem Meyto. Ta na letošní přehlídce Designblok představila dvě kolekce židlí a stolků, inspirované československým školním nábytkem 70. a 80. let. Prezentaci sponzorsky podpořila značka FeelHome by Svoboda & Williams.

FeelLike... návrháři, designéři, umělci a architekti

FeelHome zároveň odstartoval nový lifestylový projekt FeelLike, díky němuž můžete prostřednictvím krátkých videí navštívit domovy i ateliéry umělců, architektů, designérů či módních návrhářů. Na FeelLike se dozvíte, jak tyto osobnosti tvoří a bydlí.
 

Novinky ze života FeelHome

11. říjen 2017

FeelHome by Svoboda & Williams sponzorsky podpoří český design

Sponzorem prezentace nové značky nábytku Meyto, která se poprvé představí v rámci letošní přehlídky Designblok na pražském Výstavišti, se stal FeelHome by Svoboda & Williams.

Značka Meyto vznikla v rámci spolupráce ateliéru Olgoj Chorchoj, ateliéru D3 pražské UMPRUM a vysokomýtské společnosti Tvarmetal. Prvním společným počinem, který odstartuje budoucí kolekci vyprávějící příběh odkazu českého nábytku, se stala nostalgická kolekce České školní židle. Ta nabídne dva typy židlí, jeden od Terezy Froňkové a studia Olgoj Chorchoj, druhý od Aleše Kachlíka z UMPRUM. Designéři koncepčně vyšli z původní školní židle, jež se používala na prvním stupni základních škol po celé ČSSR. Jejich židle jsou ale – oproti těm původním – upraveny po ergonomické stránce a přizpůsobeny dnešním technologiím, povrchům i barevnosti.

Mezinárodní festival Designblok se letos uskuteční od 26. do 30. října v prostorách Výstaviště Praha Holešovice. Jde o největší přehlídku designu a módy ve střední Evropě, jejíž historie sahá až do roku 1999. 

FeelHome by Svoboda & Williams sponzorsky podpoří český design

24. září 2017

Výtěžek turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2017 ve výši 183 900 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

V sobotu 23. září se v hale Aréna Sparta – Podvinný Mlýn uskutečnil již pátý ročník charitativního futsalového turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP. O putovní pohár Svoboda & Williams se letos utkalo celkem 12 týmů reprezentujících významné společnosti ze světa realit a bankovnictví. K vítězství se nakonec dvěma finálovými brankami prostřílelo mužstvo společnosti bpd development. Charitativní výtěžek turnaje ve výši 183 900 Kč podpoří činnost Nadace Terezy Maxové dětem. V rámci slavnostního předávání cen částku symbolicky převzala Terezie Sverdlinová, ředitelka nadace, a Renata Langmannová, ambasadorka projektu TERIBEAR.

V letošním ročníku SVOBODA & WILLIAMS CUPu se utkala mužstva společností Accolade – Panattoni, bpd development, CBRE, Colliers International, CPI Property Group, CTP Invest, Cushman & Wakefield, Československá obchodní banka, Jones Lang LaSalle, Knight Frank, Sentient a pořádající Svoboda & Williams. Pohár Svoboda & Williams letos putoval k týmu společnosti bpd development, který ve finále zvítězil nad stříbrnými CPI Property Group. Bronzové medaile si odnesl tým Jones Lang LaSalle. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Miroslav Koutenský z týmu bpd development a nejlepším brankářem turnaje se stal Jan Žáček z týmu Svoboda & Williams.

Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných firem a prodeji lístků do charitativní tomboly se letos v rámci SVOBODA & WILLIAMS CUPu podařilo shromáždit rekordních 183 900 Kč. Výtěžek loňského ročníku turnaje tak byl překonán o téměř 40 000 Kč. Celá částka poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, jež pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem s cílem umožnit jim zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí.

Pořadatelům se i letos podařilo vytvořit příjemnou společenskou událost pro celou rodinu. O zábavu pro nejmenší se postaral Pididomek, rodinná školka a jesle s rozšířenou výukou angličtiny. Na hráče i fanoušky čekalo v Aréně Sparta občerstvení od Prague Catering a charitativní tombola, v níž hlavními cenami byly dva vouchery na pronájem auta na víkend (v hodnotě 7500 Kč) od firmy Invelt a dva vouchery na ubytování v apartmánu PRAGUE STAY.

Ceny do tomboly, zúčastněným týmům i jednotlivcům laskavě věnovali sponzoři turnaje, Invelt, La femme MiMi, Rabbit Guides, Cacao Prague, Salon Petra Měchurová, Bobová dráha Prosek, TERIBEAR, La Cave D’Adrien, Chefparade, KLENOTA, Galerie KusKovu, Brierley Bags, 100CLASS concept store, FOX Gallery, BARBERLAND, Lázně Pramen, Kino Pilotů, VR pokojíček, BodyID, Zámek Dobříš, Gourmet services, Kalina Cuisine & Vins, Atelier Kalina a PRAGUE STAY. O sportovní stránku turnaje se i letos postarala společnost CZech Sport Media.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

Výtěžek turnaje SVOBODA & WILLIAMS CUP 2017 ve výši 183 900 Kč podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

09. květen 2017

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

Na základě exkluzivního mandátu zahajuje FeelHome by Svoboda & Williams prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí, situovaném uprostřed zeleně, v klidné části Prahy 6.

Projekt Viladům Lysolajské údolí je tvořen celkem 5 byty a jedním přízemním nebytovým prostorem v elegantním viladomě s atraktivními společnými prostory a garáží. Komorní, funkcionalismem inspirovaná novostavba bude citlivě zasazena do zeleně Lysolajského údolí a nabídne prvotřídní bytové jednotky s prostornými dispozicemi, balkony i výhledy do zeleně.

Lokalita Lysolajského údolí představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají bydlení v bezprostředním kontaktu s přírodou a zároveň ve snadném dosahu centra města. V nejbližším okolí viladomu se nachází přírodní památka Housle, jejíž součástí je působivá rokle se skalními stěnami a naučnou stezkou. Lokalita rovněž nabízí široké možnosti volnočasového vyžití, mimo jiné v blízkém sportovním areálu ČZU a nedalekém parku Šárka-Lysolaje.

Předpokládané dokončení projektu: Q1 2018

Oficiální webové stránky projektu Viladům Lysolajské údolí

FeelHome zahajuje prodej bytů v projektu Viladům Lysolajské údolí

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.