KIBIK

Adresa:

Showroom: Františka Křížka 1, Praha 7, +420 222 317 284, www.kibik.eu

 

Pro všechny, kdo hledají elegantní design pro nově zařizovaný hotel, studentský pokoj či menší městský byt, je tu KIBIK. Značka KIBIK, za níž stojí společnost ASGK Design a kterou vyrábí INTER-PRO s.r.o., přináší do světa nábytku jednoduchý a funkční design vhodný pro menší rezidenční i komerčně využívané prostory.

Tento prostorově úsporný nábytek je ideální pro studenty, pro všechny, kdo bydlí ve stísněných prostorách, i pro hotely a kvalitní hostely. Kombinuje totiž vše, včetně postele, sedací soupravy, šatní skříně, úložného prostoru a psacího stolu do jednoho kompaktního kusu nábytku. Nábytek KIBIK je dostupný v rámci dvou sérií KAMBRO a SKATOLO – kolekce Kambro je určena především pro hotely, další kvalitní ubytovací zařízení i komerční prostory, zatímco kolekce Skatolo je vhodná například pro studentské pokoje a byty.

Značku KIBIK vytvořila společnost ASGK Design za účelem poskytnutí inteligentních designových řešení pro ty, kdo potřebují dostatek úložného prostoru, pro odpočinek i pro kreativní činnost. Firma ASGK Design se zaměřuje na architektonický design pro interiéry i exteriéry komerčních i rezidenčních projektů.

Podívejte se také na další Obchody s nábytkem v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.