Ranný Architects

Adresa:

RANNÝ ARCHITECTS s. r. o., ateliér Národní 37, 110 00 Praha 1, +420 220 514 327, +420 603 111 782, www.ranny.cz; RANNÝ RETAIL SHOP, Národní 37 (Platýz), Praha 1, +420 224 235 165, +420 605 040 393

Architektonická kancelář Ranný Architects zahájila svou činnost v hlavním městě Praze již v roce 1989 a od té doby se etablovala mezi nejrenomovanější architektonická studia v Praze.

Společnost Ranný Architects poskytuje svým klientům komplexní architektonické služby včetně architektonických návrhů a designu a realizací interiérů pro rezidenční, veřejné, firemní i soukromé prostory. V jejím portfoliu najdete široké spektrum realizací staveb a interiérů administrativních budov, rodinných domů a bytů, obchodních a společenských prostor, hotelů i restaurací. Její dlouholeté zkušenosti v oboru a přání klientů ji vedly k vytvoření vlastní řady nábytku pod značkou Design Salon, která spatřila světlo světa v roce 1994 a od té doby se těší velké oblibě. Nábytek a doplňky do interiéru navrhují zkušení designéři, kteří se inspirují světovými trendy v designu. Svým klientům pak přinášejí velmi kvalitní designové kusy, které jsou originální, nadčasové, vyrobené z ušlechtilých materiálů a přesto finančně dostupné.

V roce 2008 založil majitel společnosti Ing. arch. Mojmír Ranný a architekt Ondřej Píhrt architektonický ateliér RAP partners s.r.o. architekti, který poskytuje komplexní architektonické služby a služby interiérového designu jak externí klientele, tak společnosti Ranný Architects. Všechny společnosti obchodní značky Ranný Architects kladou důraz na individuální přístup ke klientům i danému prostoru a na perfektní design a kvalitu.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.