ATELIER KUNC architects

Adresa:

Nad Spádem 650/12, Praha 4 - Podolí, +420 733 536 685, www.atelierkunc.com  

ATELIER KUNC architects tvoří tým mladých architektů vedených MgA. Michalem Kuncem. Ateliér se specializuje na navrhování a realizaci moderních rodinných domů na klíč a na tvorbu a realizaci interiérů a zahrad.

V roce 2004 získal ocenění za nejlepší interiér roku v České republice – GRAND PRIX 2004 za projekt a realizaci Club restaurant Stromovka pro Tenis club Stromovka. Michal Kunc a jeho kolegové jsou přesvědčení, že spolupráce ateliéru a klienta by měla být radostná, nikoliv stresující. Filozofií ateliéru je především pohoda bydlení. Návrh rodinného domu proto vzniká při vzájemné komunikaci klienta a autorů projektu – klient musí mít ze spolupráce pocit, že dům vzniká podle jeho představ a přání a naplňuje jeho potřeby.

Při navrhování rodinných domů a vil se architekti ateliéru snaží o co největší pocit pohody a o propojení interieru se zahradou. Rodinné domy navrhované ateliérem Kunc jsou o filozofii vzdušného, volného prostoru, o velkých oknech, která do interiérů pouštějí dostatek slunce a přechod mezi zahradou a domem bývá navržen co nejpřirozeněji. Portfolio služeb ateliéru pokrývá celý vznik rodinného domu od konceptu až po výběr dodavatelských firem, realizace jak interieru tak samotné stavby a autorský a technický dozor na stavbě.

 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.