MAJJ architekti

Adresa:

Severní 326, 252 25 Praha - Západ,+420 608 580 576 ,www.majjarchitekti.wix.com/majjarchitekti

Pěkné bydlení je důležité, ale cítit se doma opravdu příjemně a pohodlně, je také nezbytnou součástí spokojeného života. A právě studio MAJJ architekti dokážou vytvořit domov, který nebude jen krásný na pohled, ale kde se budete vy a vaši blízcí cítit skvěle.

Hlavním cílem MAJJ architekti je totiž vytvořit domov či kancelář podle představ klienta. Vašemu interiéru dokážou doslova vdechnout život. Zkušení architekti tohoto studia vás provedou jednotlivými kroky, které vedou k realizaci domova vašich snů – prohlídku a nafocení prostorů, konzultací, kompletních návrhů či 3D vizualizací.

MAJJ architekti vám navrhnou dokonalou kuchyň, obývací pokoj, pracovnu či koupelnu. Studio rovněž nabízí home-staging, což znamená profesionální úpravu domu před prodejem a jeho následnou prezentaci. At’ už se chystáte postavit dům nebo chcete změnit interiér vašeho bytu či kanceláře, MAJJ architekti vám splní vaše představy do detailu.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.