Architektonické studio oooox

Adresa:

Osadní 35, Praha 7, www.oooox.com

Pokud hledáte specialisty na design interiéru, v pražském studiu oooox budete na správné adrese.

Architektonické studio se zajímavým názvem oooox se zabývá realizacemi interiérů hlavně po stavební stránce a vtiskává tak danému prostoru podobu už v architektonické podobě. Snahou všech osmi architektů, kteří s architektonickým studiem spolupracují, je navrhovat takové interiéry, které budou praktické a zároveň vizuálně nápadité. Studio oooox má samozřejmě své osvědčené dodavatele a je proto schopné řešit každou zakázku komplexně. Klienty je schopné zastupovat ve všech fázích realizace projektu, čímž jim značně ulehčí práci a starosti, které jsou s každou stavbou nevyhnutelně spjaty.

Samozřejmostí je prezentace návrhů ve formě fotorealistických vizualizací, neboť jedině tak si mohou klienti studia oooox udělat jasnou představu o tom, jak bude jejich budoucí interiér vypadat. Na vizualizaci stojí komunikace mezi architektem a klientem a její věrnost je nutná pro klientovo pochopení architektova záměru. Vizualizace vysoké kvality je tedy ve studiu oooox naprostým standardem. Pokud hledáte vysokou kvalitu, originální designové vybavení a doplňky pro váš domov, pak nesmíte minout designový obchod s nábytkem a doplňky Loooox, který patří Oooox.
 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.