Jan Bek Architekt

Adresa:

8. listopadu 56, Praha 6 – Břevnov, +420 603 332 182, info@bekarch.cz, www.bekarch.cz 

Architektonické studio Jan Bek Architekt navrhuje komerční i privátní interiéry, zároveň poskytuje studiové návrhy rodinných domů a zprostředkovává realizaci veškerých návrhů, a to včetně vybavení nábytkem a vyladění doplňky.

Právě samotná realizace, která zahrnuje nejen pečlivý autorský dohled, ale i zprostředkování praxí odzkoušených produktů a společností, je velice užitečnou nadstavbou kvalitních služeb studia, které vám ušetří cenný čas i energii. Ať už se totiž rozhodnete pro rekonstrukci bytu, komerčního prostoru nebo stavbu rodinného domu, díky komplexním službám studia Jan Bek Architekt nebudete muset shánět spolehlivého architekta, stavební firmu, působit jako jejich prostředník, vše koordinovat, dohlížet nad realizací a v neposlední řadě tlačit na její dokončení ve stanoveném termínu. Studio Jan Bek Architekt nabízí kromě vlastních návrhů také široké portfolio osvědčených staveních firem a dodavatelů nábytku, od truhlářů přes výrobce kuchyňských studií po nábytkářské firmy s designovým, osobitým nábytkem. Zprostředkované firmy zaujmou profesionalitou, spolehlivostí a držením předem stanovených termínů, díky provázanosti se studiem Jan Bek Architekt vám navíc poskytnou cenově výhodné, zajímavé nabídky. Portfolio studia zdobí realizovaný projekt dětské herny Mini Heroes, jež najdete v pražském Karlíně, v moderním komplexu River Garden, návrh a realizace skate shopu nebo prodejny a servisu iPhonů. V portfoliu nechybí ani privátní projekty, zahrnující studie rodinných domů, vestavbu moderního interiéru do bytu v novostavbě i návrhy a realizace kuchyní, které zaujmou kvalitou použitých materiálů a čistým, moderním designem. Pokud zvažujete rekonstrukci bytu, prodejny, kanceláře či jiného komerčního prostoru nebo plánujete stavbu rodinného domu, obraťte se na pražské architektonické studio Jan Bek Architekti a získejte profesionální služby od prvotního návrhu až po vybavení jednotlivými doplňky.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.