3ds Atelier

Adresa:

www.3dsatelier.cz, info@3dsatelier.cz, + 420 774 344 187, +420 721 827616

Uvažujete o oslovení interiérového architekta vrámci chystané stavby, rekonstrukce či jen máte potřebu změnit Váš stávající interiér? Zkuste se obrátit na interiérové studio 3ds Atelier.

Jeho tři bytové architektky, Ing. Ingrid Vitálišová, Kateřina Sedláčková a RNDr. Světlana Pásztorová, vám díky rozdílnému přístupu kinteriérovému designu mohou nabídnout své služby, ať už dáváte přednost jednoduchým minimalistickým, funkcionalistickým, či puristickým interiérům, nebo jste milovníci retra, středomořských a orientálních stylů. Představu o vašem budoucím interiéru vám kromě konzultací sinteriérovým designérem pomohou ujasnit také 3D vizualizace, které jsou samozřejmou součástí služeb 3ds Atelieru. Vnabídce 3ds Atelieru najdete také návrhy originálního nábytku a to vdokonalém zpracování detailů i materiálů. Originalita, nápaditost, přesnost a pečlivost – to jsou hlavní přednosti návrhářek, které spojuje představa nejen o designovém, ale i funkčním a nadčasovém interiéru. Ukázky realizací, vizualizací, návrhy solitérů i atypického nábytku, najdete na stránkách 3ds Atelieru.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.