Studio Perspektiv

Adresa:

Belgická 32, Praha 2, www.perspektiv.cz 

Studio Perspektiv založili v roce 2015 architekti Ján Antal a Martin Stára. Se svým týmem, který působí v kancelářích v Praze a Bratislavě, vytvářejí inovativní řešení pro pracovní prostředí, veřejné prostory i osobitá místa pro život.

Jejich práce spočívá především v porozumění potřebám komunity či jedinců, pro které zadaný projekt tvoří. Architekti ze studia Perspektiv se snaží při návrzích zohledňovat udržitelný přístup, maximálně tak využívají kvalitní materiály, které zrají s dobou a mají dlouhou životnost, nebo materiály recyklované, s co možná nejnižší uhlíkovou stopu. Rukopis studia se vyznačuje kombinací nadčasového designu, prémiové kvality a chytrých technologií. Residenční projekty aktuálně zastupuje rekonstrukce historické residence z 16. století v Českých Budějovicích či luxusní lofty v Karlíně. Velmi zdařilou realizací studia Perspektiv je také například pražský technologický hub, který navrhlo pro společnost EOH a se kterým zvítězilo v soutěži German Design Award 2020 v kategorii Interior Architecture. Mezi realizace studia patří i sídlo firmy GoPay, jehož návrh vznikl s ambicí postavit nejvyšší českou dřevostavbu. Studio Perspektiv tak dokazuje, že kvalitní architektura nejenže mění uvažování společnosti, ale posouvá ji k lepším zítřkům.  

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.