closer architects

Adresa:

Bubenská 1477/1 – k.č. 219, Praha 7, +420 776 252 230, +420 605 090 017, www.closer.cz

Dostat se ke svým klientům a jejich představám o budoucím bydlení co nejblíže je cílem pražského architektonického studia closer architects.

Studio closer architects bylo založeno v roce 2005 studenty Fakulty architektury ČVUT se záměrem vytvářet osobitou architekturu a design šité na míru klientům. Toho se architekti Ing. arch. Martin Čermák a Ing. arch. Matěj Beránek snaží docílit pomocí velmi těsné spolupráce s investory při vytváření návrhů i s řemeslníky při jejich realizaci, která odpovídá do posledního detailu architektonickému návrhu. Closer architects vytvářejí architektonické návrhy a rekonstrukce rodinných domů a rezidencí, navrhují interiéry obchodů či kanceláří a u všech projektů bez rozdílu se věnují každé jeho části s maximální péčí. Ze všeho nejraději se zabývají komplexními návrhy budov včetně interiérů, pro které navrhují také nejrůznější interiérové prvky, jakými jsou například atypický nábytek či osvětlení, jež jedinečným způsobem dokreslují celý interiér. Architekti z closer architects vyvinuli také unikátní dveřní systém skrytých dveří a klik, které navrhují prostřednictvím společnosti Door design.

Vytvořte i vy ve spolupráci s closer architects jedinečný architektonický projekt, na který budete společně pyšní!

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.