Miroslav Hujer

Adresa:

Kontakt: +420 608 082 630, www.vol1.cz 

Pokud máte zájem o špičkové služby architekta, obraťte se na Miroslava Hujera. Miroslav Hujer se specializuje na domy v moderním stylu a s jedinečným interiérem. Jeho design je elegantní, v souladu s nejnovějšími trendy, vhodný pro komerční i obytné prostory a přátelský k životnímu prostředí.

Uznávaný architekt Miroslav Hujer má bohaté zkušenosti, inspiruje se například japonskými zenovými zahradami, klasickými stavbami architekta jménem Geoffrey Bawa (hlavního architekta, který stojí za myšlenkou tropického modernismu) a vernakulární (lidovou) architekturou (návrhy reflektující lokální potřeby a tradice a využití místních materiálů). Hujerovým cílem je vytvořit stavby, které s věkem neztrácejí na svém půvabu, vynikají jedinečným designem a harmonicky souznějí se svým okolím. Inovativní architektonické prostory jsou navrhovány tak, aby obyvatelům poskytovaly velkorysé množství denního světla. Současná architektura má často tendenci působit chladně a nepřístupně, pro Hujerovy návrhy to však neplatí. Všechny jeho interiéry a domy jsou navrhovány tak, aby plně využívaly svůj potenciál - jako kompaktní celek, který zahrnuje nejen strukturální design, ale i nábytek a okolní zeleň, tudíž nečiní architektonické prostory chladnými.

Miroslav Hujer se také věnuje rekonstrukčním projektům u historických budov. Je důležité zmínit, že jeho projekt rekonstrukce secesní vily v Heverově ulici v Kolíně byl jmenován regionální Stavbou roku 2011. Hujer také vytváří projekty a realizace komerčních prostor, ve kterých kombinuje současné trendy s tradičními architektonickými postupy. Reprezentativní prostory Volkswagen showroomu a školícího střediska jsou skvělou ukázkou jeho práce. Pokud sháníte uznávaného architekta, který vám pomůže vytvořit designový prostor vašich snů, kontaktujte Miroslava Hujera ještě dnes. 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.