Znamení čtyř

Adresa:

U Půjčovny 5, Praha 1, +420 224 322 113, www.znamenictyr.cz

 

Pokud potřebujete pomoci s návrhem interiéru vašeho příbytku nebo se nacházíte ve fázi, kdy budete své budoucí bydlení teprve realizovat, zkuste se obrátit na architektonické studio Znamení čtyř.

Architektonický ateliér Znamení čtyř založili již v roce 1999 Juraj Matula, Richard Sidej a Martin Tycar, absolventi Fakulty architektury pražského ČVUT. Dnes je ateliér Znamení čtyř tvořen týmem 9 až 12 architektů a specializuje se na architektonické, urbanistické a interiérové projekty všech stupňů – architektonické a objemové studie, dokumentaci ke stavebnímu, územnímu řízení a k realizaci. Dále nabízí komplexní služby klientům v oblasti přípravy staveb, inženýringu a zajišťování autorského a technického dozoru během stavby.

Ke komplexním službám poskytovaným architektonickým ateliérem Znamení čtyř patří též zajištění kolaudace a uvedení staveb do provozu. Projekty jsou zpracovávány v českém nebo anglickém jazyce, případně přeloženy do jiných jazyků. Vedle architektonických služeb nabízí Znamení čtyř také kompletní realizaci vybraných interiérů. Studio spolupracuje s ověřenými řemeslníky, výrobci a obchodními zástupci.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.