Flat White

Adresa:

Ing. arch. Hana Štěpková, +420 733 738 054, hana@flatwhite.archi, Dykova 1165/15, Praha 10 – Vinohrady, www.flatwhite.archi 

Chcete-li získat interiér, který bude doladěný do posledního detailu, bude odpovídat vašim požadavkům a odrážet váš životní styl, obraťte se na architektonické studio Flat White.

Je tvořené talentovanými architekty se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. Klientům, kteří zvažují rekonstrukci bytu nebo přemýšlí nad zřízením nového interiéru v rodinném domě, jednotce developerského projektu či půdní vestavbě, nabízí Flat White komplexní architektonické služby – od dispozičního návrhu až po výběr nejdrobnějších doplňků. Prvním krokem k vysněnému domovu je nezávazná osobní schůzka přímo v kanceláři studia na pražských Vinohradech. Na „prvním rande“ sdělíte týmu studia Flat White své představy, finanční a časové možnosti a také dáte architektům šanci poznat vás, vaše preference i vkus. Díky přátelskému přístupu a vzájemnému dialogu, který provází celý proces tvorby interiéru, dokáží architekti studia Flat White přijít s perfektním řešením, které vyhoví vašim požadavkům a zároveň bude praktické a funkční. Navíc ušetříte spoustu času a energie, služby studia totiž zahrnují nejen vypracování návrhů a vizualizací, ale též jednání s projektanty, úřady, dodavateli i osvědčenou stavební firmou. Studio také zajistí autorský dozor nad celým realizačním procesem a vybere s vámi interiérové doplňky a nejrůznější drobnosti, které celý prostor doladí k dokonalosti. Pokud váháte, projděte si široké portfolio navržených a realizovaných projektů na oficiálních stránkách studia Flat White – díky podrobné fotodokumentaci zjistíte, že každý z interiérů představuje stylový, osobitý originál a co se podoby interiéru týče, nic není nemožné. 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.