boq architekti

Adresa:

Kamenická 608/16, Praha 7, +420 773 578 203 (Miroslav Stach), +420 728 728 230 (Jana Stachová), www.boqarchitekti.cz 

Vlastníte rozlohou drobný byt a chcete jej proměnit v chytře zařízený, stylový a komfortní prostor? Plánujete stavbu vysněného domu? Toužíte po bytě plném nápaditých, neobvyklých řešení, který by zároveň vycházel vstříc vašemu vkusu, životnímu stylu a každodenním rutinám?

Pak se neváhejte obrátit na pražský architektonický ateliér boq architekti, který sídlí v Kamenické ulici, pár kroků od Letenských sadů. Tvoří jej tvůrčí duo Miroslav Stach a Jana Stachová, které se ve spolupráci s týmem talentovaných architektů, stavařů a zahradní architektky podílí na projektech malých i velkých, od prvotní studie až po autorský dozor nad samotnou realizací. Boq architekti se zaměřují na návrhy rodinných domů, interiérový design i odbornou pomoc s realizací projektů v podobě autorského a technického dozoru, asistence s výběrem dodavatele stavby a komunikace s úřady. Specializací ateliéru boq architekti jsou malé byty, a to včetně těch skutečně malých. Jako zkušení a nápadití architekti dokáží vytvořit komplexní, inovativní řešení, které promění i ten nejmenší byt v plnohodnotný domov. Miroslav Stach a Jana Stachová, pracovní i životní partneři, fungují jako tvůrčí duo již od roku 2008. Oba absolvovali magisterský program na Fakultě architektury ČVUT a pracovali na bezpočtu architektonických projektů pro několik ateliérů až do roku 2014, kdy si založili vlastní studio. Ateliér na Letné vás obklopí příjemnou atmosférou, díky které s lehkostí vyjádříte svá přání, představy a požadavky do posledního detailu. 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.