KAMARUMAH Architects

Adresa:

Radlická 142, Praha 5, + 420 775 696 100, www.kamarumah.cz 

Netradiční název architektonického studia Kamarumah vznikl spojením dvou indonéských slov – kamar (pokoj) a rumah (dům). Jak tento název napovídá, Kamarumah architekti propojují tvorbu interiérů a exteriérů.

Zabývají se nejen návrhy a realizacemi interiérů, ale též projekty, které zahrnují přestavbu objektů, včetně podoby fasád, teras, oplocení a dalších venkovních prostor a prvků. Pro každého z klientů vytváří studio Kamarumah osobité interiéry, které jsou „ušity“ na míru budoucímu obyvateli do posledního detailu. Nehledě na velikost či rozsah projektu, architekti studia Kamarumah rádi přijímají výzvy. V širokém portfoliu, které zahrnuje jak komerční, tak rezidenční interiéry, najdete byty všech velikostí a stylů, od útulné garsoniéry až po luxusní penthouse, kanceláře, restaurace, studia i rodinné domy a rezidence. Kamarumah architekti se navíc zaměřují na atypický nábytek a díky spolupráci s vlastními designery jsou schopni nejen navrhnout, ale též kompletně zrealizovat daný interiér včetně všech atypických prvků – stavebních i nábytkových. Prohlédnete-li si portfolio architektů Kamarumah, zjistíte, že ve své práci kladou důraz na harmonické prolínání formy a účelu. Osobité interiéry studia Kamarumah uspokojí i vskutku náročné klienty s rozmanitými požadavky. Jsou plné netradičních prvků, atypických tvarů a rozmanitých materiálů, přesto poskytují ideální prostředí pro každodenní život. Jsou domovem, v němž se „jako doma“ skutečně cítíte, protože odpovídá vašemu vkusu a přáním a zároveň je praktický. Jsou pracovním prostorem, který je funkční, stylový a oblíbený mezi vašimi zaměstnanci i zákazníky. Ať už plánujete koupi bytu, rodinného domu či prostor pro vaše podnikání, o jejich novou podobu se postarají architekti ze studia Kamarumah – precizně, od návrhu až po realizaci posledního detailu. 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.