No Architects

Adresa:

Na Žvahově 439/11, Praha 5, 420 776 573 391, www.noarchitects.cz 

Komplexní služby v oblasti architektury, interiérového designu a urbanismu, od studie přes projektování až po autorský dozor, nabízí pražské studio No Architects, které vzniklo v roce 2009 a dnes již má na kontě široké množství projektů nejrůznějších typů.

Právě ona různorodost navržených i realizovaných projektů reflektuje otevřený přístup tohoto rodinného studia – architektura v podání No Architects není pevně vymezenou formou, kterou by šlo univerzálně uplatnit na každý prostor, ale naopak tvůrčím hledáním těch nejlepších řešení pro každou specifickou situaci. Páteř studia No Architects tvoří manželé Jakub Filip Novák a Daniela Baráčková. Jakub Filip i Daniela absolvovali VŠUP v Praze a mohou se chlubit bohatými zkušenostmi v oboru. Oba zároveň patří ke všestranným tvůrčím bytostem a kromě architektury se věnují dalším činnostem, ze kterých dále čerpají. Daniela je architektkou a umělkyní, ve své tvorbě, kterou prezentovala již na několika desítkách samostatných výstav, pracuje s intermedialitou – propojuje video, performance, instalace, objekty i malbu. Jakub Filip je několikrát oceněným architektem, autorem satirických komiksů a textů o architektuře a zároveň spoluzakladatelem spolku Versus architekt, který se zabývá mezioborovými pohledy a diskurzy v daném oboru. Právě mezioborová spolupráce je další devízou studia No Architects. Prohlédnete-li si portfolio projektů studia No Architects, zjistíte, že jde o širokou řadu nejrůznějších projektů – od rozsáhlých urbanistických projektů, jako je náměstí v Dobříši, přes rodinné domy, domy veřejné služby a školku až po interiérový design bytů, veřejných prostor, vlastního ateliéru nebo modlitebny Církve bratrské. K profesním zkušenostem No Architects patří též proměny a rekonstrukce staveb, a to včetně rekonstrukce domu s využitím vlastního unikátního systému větracích šachet. Pokud tedy hledáte řešení nového interiéru, stavby či většího celku, neváhejte studio kontaktovat a navázat dialog, na jehož konci na vás bude čekat osobité a precizní řešení. 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.