Olgoj Chorchoj

Adresa:

Libeňský ostrov 1555, Praha 8, +420 284 811 430, www.olgojchorchoj.cz  

V sousedství

Díky týmu zkušených designérů je pražské studio Olgoj Chorchoj známé po České republice a Evropě jako velmi inovativní designové studio, které se pyšní řadou prestižních ocenění. 

Studio Olgoj Chorchoj, které vytváří inovativní a jedinečné návrhy interiérů a exteriérů pro rezidenční, soukromé, firemní i veřejné prostory, bylo vytvořeno v roce 1990 během workshopu Vitra Design Museum. Vedle designu interiérů a architektonických projektů vytváří studio Olgoj Chorchoj také moderní a zároveň nadčasový nábytek, krásné designové sklo, šperky a porcelán. Studio Olgoj Chorchoj klade důraz na vysokou kvalitu přírodních materiálů a nejmodernější technologie. Vedle nových projektů je studio známé také díky citlivé přeměně starých industriálních a historických budov na nové, atraktivní a moderní prostory. Pokud hledáte vizionářské studio, které splní všechny vaše designové sny, pak Olgoj Chorchoj je tím pravým pro vás.
 

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.