dkki – David Kratochvíl

Adresa:

Praha 2 – Vinohrady, Římská 21, tel.: +420 224 231 657, mobil +420 777 228 507, www.dkki.cz

Pražský projektový ateliér dkki Davida Kratochvíla, zkušeného projektanta a realizátora kuchyňských interiérů, pro vás navrhne a následně zrealizuje interiér domu, bytu či zázemí kanceláře.

Ačkoliv hlavní doménou dkki jsou vzhledem k bohatým zkušenostem Davida Kratochvíla především realizace kuchyní, vynikající práci odvádí také v případě interiérů ostatních místností bytových prostor či kanceláří. Ostatně přesvědčit se o tom můžete sami například z fotografií realizovaných projektů na webových stránkách ateliéru. Pokud vás oslovují jednoduché linie, citlivá práce s barvami a použití vysoce kvalitních materiálů a technologií a zároveň kladete důraz na funkčnost a praktičnost interiéru, pak vás práce ateliéru dkki zcela jistě zaujme. Kromě návrhů a realizací interiérů jsou náplní ateliéru dkki také architektonické studie a návrhy, provádění stavebních, truhlářských, kamenických, sklenářských a zámečnických prací i návrhy nábytku na míru pro váš interiér. Rozhodnete-li se pro rekonstrukci kuchyně, pak byste měli důvěřovat vynikajícím zkušenostem, které má David Kratochvíl s italskými kuchyněmi Cesar Cucine, které také jako autorizovaný prodejce na českém trhu nabízí. Samozřejmostí je realizace kuchyňské linky včetně všech elektrospotřebičů a příslušenství.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.