CAMA

Adresa:

Osadní 12a, Praha 7, +420 222 955 614, +420 222 951 483, www.cama.cz

Hledáte zkušené a profesionální architekty? Pak jste u projekční kanceláře CAMA na správné adrese.

Tento ateliér pod vedením architekta Davida Chromíka tvoří tým architektů, kteří vám nejen poradí při výběru nového interiéru pro váš byt či dům, ale budou se i podílet na jeho realizaci. CAMA se může pochlubit širokou škálou výjimečných rezidenčních i komerčních projektů u nás i v zahraničí. Můžete se spolehnout, že CAMA vám dokáže vytvořit interiér, který splní vaše představy o dokonalém domově. Architekti tohoto studia, které působí na trhu od roku 2004, mají zkušenost s návrhy interiérů rodinných domů, bytů, přičemž velký důraz kladou především na koncept a design daného projektu. Při návrhu interiéru dbají také na každý detail a samozřejmostí je, že budete seznámeni s celým procesem návrhu od studie až po jeho realizaci. CAMA poskytuje služby, jako jsou například projektová dokumentace ve všech stupních, výběr dodavatelů stavebních prací, dozor při realizaci stavby a další.

Architekti mají na svém kontě mnoho významných projektů. Mezi ty nejvýznamnější patří návrh stylového interiéru pro rezidenční projekt Palác Dlouhá v historickém centru Prahy, interiér Hotelu Boscolo v Praze, interiér hotelu NH Olomouc Congress, Bytový dům Vojtěšská, interiéry luxusních hotelů ve Vídni a v Budapešti, vily pro privátní klientelu a interiéry prodejen obuvi Salamander.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.