TOP CLASS Service

Adresa:

Praha 4, Hvězdova 1566/21, 140 00, tel.: +420 605 827 609, info@topclassservice.cz, www.topclassservice.cz

Úklidová firma TOP CLASS Service, jak již samotný název napovídá, nabízí úklidové služby té nejvyšší kvality. Nejen domácnosti, ale i firmy, oceňují kvalitu a rychlost úklidu, časovou flexibilitu pracovníků a včasné vyřizování zakázek. Standardní i nadstandardní úklidy, čištění koberců a sedaček, mytí oken, výškové práce, práce v domácnosti, pravidelné úklidy bytových domů či úklid sněhu, to vše umí firma ve velmi krátkém termínu zajistit.


Nejedná se o velkou úklidovou firmu, důraz je v TOP CLASS Service kladen spíše na kvalitu, dokonalou kontrolu nad zaměstnanci a osobní přístup. Profesionální pracovníci jsou vám k dispozici 7 dní v týdnu, zajistí vám úklid do několika hodin a překvapí vás svým samostatným přístupem, slušností a seriózností jednání.

TOP CLASS Service pro vás zpracuje nezávaznou cenovou nabídku úklidových prací do 24 hodin. Ceny za jednorázový úklid bytu začínají na 850 Kč za úklid. Úklid se zpravidla týká umytí a ošetření podlah, odstranění prachu z nábytku a z koberců. Ostatní práce se pohybují v sazbách od 210 do 380 Kč za hodinu.
 

Podívejte se také na další Úklidové služby Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.