D & D servis

Adresa:

Praha 4, Radimovická 1776/9, 149 00, tel: +420 774 360 804, e-mail:info@ddservis.eu, http://uklid-praha.ddservis.eu

Jste již unaveni hledáním úklidové firmy, na kterou se budete moci spolehnout jak v úrovni úklidu, tak i v oblasti důvěry a spolehlivosti? Firma D & D servis, s.r.o. je rodinná úklidová firma, působící v oblasti Prahy a Středočeského kraje již od roku 1997, která se řídí tak zvaným Pravidlem jedné hodiny, které je zárukou operativnosti a flexibility. Veškeré požadavky a dotazy zákazníků, včetně náhrady pracovníků, dodání náhradních úklidových strojů a cenových rozpočtů, vyřeší úklidová firma do jedné hodiny od zkontaktování.

D & D servis nabízí komplexní úklidové služby, které zahrnují velkoplošný denní úklid objektů, úklid bytů a rodinných domů, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken včetně rámů a praní záclon, strojové čištění, čištění textilních vertikálních žaluzií, mytí veškerých skleněných ploch a mnoho dalších služeb dle Vašich představ a požadavků.

Pracovní doba je plně na zákazníkovi, po dohodnutí doby úklidu se dostaví vybraný pracovník přesně v daný den a danou hodinu na určené místo. Na stránkách firmy najdete orientační ceník služeb. Ceny je možno upřesnit na základě nezávazné cenové nabídky, která vám bude zaslána již do 60-ti minut od obdržení všech potřebných podkladů. Hodinová sazba se pohybuje od 85.- do 180.- Kč, cena je však vždy předmětem vzájemné dohody a vychází z konkrétní situace.
 

Podívejte se také na další Úklidové služby Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.