Pronájem rodinných domů na Praze 5

Začít vyhledávat

Zvažujete pronájem rodinného domu v Praze? V realitním katalogu Feelhome nechybějí atraktivní rodinné domy na Praze 5. Praha 5 je oblast na levém břehu Vltavy, která se již tradičně těší přízni zájemců o klidné a kvalitní bydlení. V oblasti Prahy 5 vám nabízíme rodinné domy k pronájmu na Smíchově, rodinné domy k pronájmu ve Velké Chuchli i rodinné domy k pronájmu v Motole. Všechny rodinné domy k pronájmu na Praze 5 vám v našem katalogu představujeme prostřednictvím podrobných popisů a fotografií. Pokud vás naše rodinné domy na Praze 5 zaujmou, neváhejte se na nás obrátit a my vám o nich rádi poskytneme další informace. Pronajměte si rodinný dům na Praze 5 a získejte komfortní bydlení v atraktivní oblasti pro celou rodinu!

rezervováno

Nabízíme k pronájmu plně vybavený řadový rodinný dům s pěkným výhledem na Prahu a do okolní zeleně, situovaný v jižním svahu pod parkem Ladronka na pomezí Prahy 5 a 6, v blízkém dosahu stanic metra Motol a Anděl, 15 min. MHD od centra města. Klidná a bezpečná lokalita s možnostmi aktivního odpočinku (golfové hřiště, inline dráha, tenisové kurty, fi... více informací

Referenční číslo 41517

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.