Pronájem rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Pronájem rodinného domu může být ideálním řešením, dočasným i dlouhodobým, a to například pro ty, kteří se nechtějí trvale usadit nebo čekají na dokončení stavby vlastního domu. Feelhome vám v této části katalogu nabízí rodinné domy k pronájmu v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Prezentovaná nabídka zahrnuje vždy aktuální výběr řadových i vícegeneračních rodinných domů a vil k pronájmu. Vybrané rodinné domy k pronájmů vás kromě skvělých lokalit v Praze a Brně potěší též vyváženým poměrem kvality a ceny. Pokud vás kterýkoliv z nabízených rodinných domů k pronájmu zaujal, zkontaktujte prosím naše makléře pro bližší informace.

rezervováno

Nabízíme k pronájmu plně vybavený řadový rodinný dům s pěkným výhledem na Prahu a do okolní zeleně, situovaný v jižním svahu pod parkem Ladronka na pomezí Prahy 5 a 6, v blízkém dosahu stanic metra Motol a Anděl, 15 min. MHD od centra města. Klidná a bezpečná lokalita s možnostmi aktivního odpočinku (golfové hřiště, inline dráha, tenisové kurty, fi... více informací

Referenční číslo 41517

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.