Pronájem rodinných domů na Smíchově, Praha 5

Začít vyhledávat

Hledáte kvalitní rodinné domy k pronájmu na Smíchově? V tom případě jste tu správně. Rádi bychom vám představili vybrané rodinné domy k pronájmu v oblasti Smíchova. Smíchov kdysi dávno platil za spíše průmyslovou čtvrť, to už však v současné době rozhodně neplatí. Dnešní Smíchov je rychle se rozvíjející se čtvrtí a zároveň jedním z center pražského businesu. Pronájem rodinného domu na Smíchově je bezpochyby dobrý nápad neboť tato pražská čtvrť nabízí promyšlený systém městské hromadné dopravy, kvalitní služby včetně škol a celou řadu obchodů, restaurací a barů. Rodinné domy k pronájmu, které vám zde na Feelhome představujeme, jsou zárukou pohodlného bydlení pro celou rodinu a umožní vám vyhnout se starostem a závazkům spojeným s vlastnictvím bytu.

51 000 Kč

Slunný třípatrový řadový dům s udržovanou terasovitou zahradou a výhledy do zeleně, situovaný na jižním svahu v klidné části Smíchova. Lokalita s dobrou dopravní dostupností (tramvaje, autobusy, pár zastávek k metru Anděl), cca 15 minut jízdy autem do centra.Dům nabízí 4 ložnice, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj (51 m2) se vstupem na zahradu, 2... více informací

Referenční číslo 1908

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.