Prodej bytů ve Středoklukách, Praha-západ

Začít vyhledávat

Obec Středokluky se nachází severozápadně od Prahy, nedaleko mezinárodního letiště Praha - Ruzyně. Byty na prodej v obci Středokluky, které bychom vám rádi představili prostřednictvím našeho realitního katalogu, by proto mohly zaujmout každého, kdo touží po bydlení ve venkovské atmosféře nahony vzdálené ruchu a shonu centra Prahy. Obec Středokluky se poslední dobou stává stále oblíbenější rezidenční lokalitou, jistě i díky své snadné dostupnosti z pražského centra prostřednictvím dálnice R7 a pravidelnému autobusovému spojení. Středokluky se honosí bohatou historií, na kterou nás upomíná například barokní kostel sv. Prokopa či středoklucký statek. V současnosti v obci funguje oblíbený sportovní areál s vodní nádrží a dětským hřištěm a nechybí ani mateřská a základní škola. Pokud vás náš katalog s byty na prodej ve Středoklukách zaujal, neváhejte se na nás obrátit a naši realitní makléři vám rádi poskytnou další informace o vámi vybrané nemovitosti.

12 500 000 Kč

Moderní a zároveň romantické loftové bydlení v bývalém statku z r. 1865, v němž byla vytvořena prémiová uzavřená rezidence s podzemním parkováním a krásně udržovanou kvetoucí zahradou. Výhodná poloha v blízkosti centra obce s výbornou dostupností Prahy i letiště.Ve vstupní úrovni (ve 2. podlaží domu) je umístěn obývací pokoj s kuchyní, předsíň a ko... více informací

Referenční číslo 42704

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.