Prodej bytů, Praha-západ

Začít vyhledávat

Věnujte pozornost našemu katalogu s byty na prodej v oblasti Prahy - západ a získejte atraktivní bydlení za rozumnou cenu v jedné z nejmalebnějších oblastí v České republice. Oblast Prahy - západ představuje území s bohatou historií a jedinečnou krajinou, a tak není divu, že její obliba rychle roste i mezi zájemci o byty na prodej v České republice. I z toho důvodu jsou byty na prodej v oblasti Prahy-západ dobrou investiční příležitostí i tehdy, pokud se nechystáte se v této oblasti natrvalo usadit. Investice do bytu či rodinného domu v oblasti Praha - západ se vám totiž bezpochyby v dlouhodobé perspektivě bohatě zhodnotí. Pokud by vás byty na prodej v oblasti Praha - západ, které vám představujeme v našem katalogu nemovitostí, zaujaly, neváhejte se na nás obrátit a naši agenti vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace k vámi vybranému bytu.

12 500 000 Kč

Moderní a zároveň romantické loftové bydlení v bývalém statku z r. 1865, v němž byla vytvořena prémiová uzavřená rezidence s podzemním parkováním a krásně udržovanou kvetoucí zahradou. Výhodná poloha v blízkosti centra obce s výbornou dostupností Prahy i letiště.Ve vstupní úrovni (ve 2. podlaží domu) je umístěn obývací pokoj s kuchyní, předsíň a ko... více informací

Referenční číslo 42704

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.