Pronájem rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Pronájem rodinného domu může být ideálním řešením, dočasným i dlouhodobým, a to například pro ty, kteří se nechtějí trvale usadit nebo čekají na dokončení stavby vlastního domu. Feelhome vám v této části katalogu nabízí rodinné domy k pronájmu v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Prezentovaná nabídka zahrnuje vždy aktuální výběr řadových i vícegeneračních rodinných domů a vil k pronájmu. Vybrané rodinné domy k pronájmů vás kromě skvělých lokalit v Praze a Brně potěší též vyváženým poměrem kvality a ceny. Pokud vás kterýkoliv z nabízených rodinných domů k pronájmu zaujal, zkontaktujte prosím naše makléře pro bližší informace.

37 000 Kč

Nabízíme k pronájmu dvoupatrový, nově zrekonstruovaný nezařízený řadový rodinný dům se 2 koupelnami a zahradou, stojící v neprůjezdné ulici klidné městské části Brno-Tuřany. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování původních architektonických prvků. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a díky autobusovým spojům i dobrou dostupnost do... více informací

Referenční číslo 42168

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.