Pronájem bytů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Hledáte-li byt k pronájmu v Praze, Brně nebo v dalších částech České republiky, věnujte pozornost této sekci našeho realitního katalogu. Zde na FeelHome se zaměřujeme na byty k pronájmu nabízející vysokou kvalitu bydlení při zachování dostupné výše nájemného, a tak by byty, které zde inzerujeme, mohly zaujmout například mladé profesionály i rodiny. S byty k pronájmu od FeelHome můžete získat komfortní bydlení v atraktivních lokalitách Prahy, Brna a České republiky bez nutnosti uvázat se k jedné lokalitě na dlouhou dobu.

15 000 Kč

Nabízíme k pronájmu světlý, kompletně vybavený byt 2+kk ve 3. NP nově postavené rezidence Milhouse z dílny ateliéru Chybik+Kristof Architects & Urban Designers. Moderní stavba stojí v lokalitě s rychlou dostupností do centra (2 zastávky MHD), nedaleko zeleného koridoru řeky Svitavy s cyklostezkou. V okolí je dostupná kvalitní občanská vybavenos... více informací

Referenční číslo 30870

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.