Pronájem bytů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Hledáte-li byt k pronájmu v Praze, Brně nebo v dalších částech České republiky, věnujte pozornost této sekci našeho realitního katalogu. Zde na Feelhome se zaměřujeme na byty k pronájmu nabízející vysokou kvalitu bydlení při zachování dostupné výše nájemného, a tak by byty, které zde inzerujeme, mohly zaujmout například mladé profesionály i rodiny. S byty k pronájmu od Feelhome můžete získat komfortní bydlení v atraktivních lokalitách Prahy, Brna a České republiky bez nutnosti uvázat se k jedné lokalitě na dlouhou dobu.

16 500 Kč

Exkluzivně nabízíme k pronájmu plně vybavený byt s balkonem ve 4. patře energeticky úsporné moderní rezidence Erasmus. Bydlení vhodné nejen pro studenty v klidné lokalitě plné zeleně v těsné blízkosti univerzitních budov a Moravské zemské knihovny. Rezidence je umístěna v oblíbené čtvrti s výbornou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveno... více informací

Referenční číslo 37241

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.