Pronájem bytů ve Střešovicích, Praha 6

Začít vyhledávat

Získejte bydlení v tradiční pražské čtvrti, která byla po většinu svých dějin pevně spjata se Strahovským klášterem. V této sekci realitního katalogu Feelhome vám nabízíme byty k pronájmu ve Střešovicích. Všechny byty k pronájmu, které vám zde na Feelhome nabízíme, jsou příslibem vysoké kvality bydlení při zachování rozumné výše nájemného. Ne každý ví, že území dnešních Střešovic bylo osídleno již od 3. tisíciletí před naším letopočtem a že samotné Střešovice pravděpodobně vznikly již v 10. století našeho letopočtu. Všechny byty k pronájmu, které vám ve Střešovicích nabízíme, představují možnost pohodlného bydlení ve čtvrti, která je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. Pronájem bytu ve Střešovicích je dobrým nápadem, hledáte-li kvalitní bydlení bez všech starostí spojených s vlastnictvím bytu. Pokud by vás náš realitní katalog s byty k pronájmu zaujal, neváhejte se obrátit na naše realitní makléře, kteří vám rádi poskytnou další informace o bytech k pronájmu, které vás zaujaly, případně vám domluví jejich prohlídku.

26 000 Kč

Nezařízený podkrovní mezonet se zimní zahradou v 5. patře činžovního domu po kompletní rekonstrukci, s výtahem na čip. Dům se nachází v klidné čtvrti v blízkosti Pražského hradu a koupaliště Petynka, v rychlém dosahu parku Ladronka, s tramvajovými spoji k metru a do centra. Byt má ve spodní úrovni otevřený obývací pokoj s jídelním prostorem a plně... více informací

Referenční číslo 8003

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.