Pronájem bytů v Dejvicích, Praha 6

Začít vyhledávat

Dovolte, abychom vám zde na Feelhome představili byty k pronájmu v Dejvicích. Dejvice jsou díky svým širokým a světlým ulicím jednou z vůbec nejžádanějších rezidenčních lokalit v Praze. Navíc lze tvrdit, že jde do jisté míry o čtvrť univerzitní. V těsné blízkosti Vítězného náměstí se totiž nachází univerzitní kampus s celou řadou fakultních budov i nově otevřenou Národní technickou knihovnou. Díky tomu všemu mají Dejvice jedinečnou, svěží a dynamickou atmosféru. Zde na Feelhome pro vás vybíráme kvalitní byty k pronájmu v Dejvicích, protože vám chceme nabídnout kvalitní bydlení, které nezruinuje váš rozpočet. V našem katalogu si můžete prohlédnout fotografie a podrobné popisy všech bytů, a učinit si tak snadno přehled, jak námi nabízené byty k pronájmu v Dejvicích vypadají. Pokud by vás naše byty k pronájmu v Dejvicích zaujaly, rádi vám o nich zodpovíme případné další dotazy nebo vám rovnou domluvíme jejich prohlídku. Neváhejte se proto na nás obrátit, pokud hledáte kvalitní byt k pronájmu s rozumně nastaveným nájemným.

30 000 Kč

Nabízíme k pronájmu slunný byt se zahrádkou a designovým vybavením, situovaný v přízemí Rezidence Hendlův dvůr, hospodářské usedlosti z pol. 16. století, která prošla kompletní citlivou rekonstrukcí. Bezpečný uzavřený areál Rezidence se nachází v klidné vilové zástavbě plné zeleně v žádané lokalitě na okraji Hanspaulky směrem k Šáreckému údolí. Ryc... více informací

Referenční číslo 27724

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.