Pronájem bytů na Malé Straně, Praha 1

Začít vyhledávat

V realitním katalogu Feelhome vám představujeme vybrané byty k pronájmu v oblasti Malé Strany. Malá Strana je magická pražská čtvrť na levém břehu Vltavy vyznačující se romantickou atmosférou a celou řadou malebných zákoutí. Byty k pronájmu, které vám na Malé Straně představujeme, nabízejí kvalitní a pohodlné bydlení v žádané pražské lokalitě. Pronájem bytu nabízí řadu výhod oproti koupi nemovitosti: především je tu podstatný rozdíl v ceně, nabízí však zároveň vysokou míru a svobody, pokud si byt pronajímáte, nemáte takříkajíc tolik svázané ruce. Pokud máte o pronájem některého z námi nabízených bytů na Malé Straně zájem, neváhejte oslovit naše realitní makléře, kteří vám rádi poskytnou další informace. Všechny byty k pronájmu na Malé Straně vám tu prezentujeme prostřednictvím fotografií a podrobných popisků.

65 000 Kč

Zrenovovaný mezonetový byt s privátní pavlačí a zachovanými původními prvky ve 3. a 4. patře historického činžovního domu s vnitroblokem osázeným zelení. Dům bez výtahu se nachází v historickém centru Prahy v půvabné dlážděné ulici na Malé Straně, v bezpečné oblasti s četnými cizími zastupitelstvími. V pěším dosahu Karlova mostu a Malostranského ná... více informací

Referenční číslo 34544

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.