Pronájem bytů na Malé Straně, Praha 1

Začít vyhledávat

V realitním katalogu FeelHome vám představujeme vybrané byty k pronájmu v oblasti Malé Strany. Malá Strana je magická pražská čtvrť na levém břehu Vltavy vyznačující se romantickou atmosférou a celou řadou malebných zákoutí. Byty k pronájmu, které vám na Malé Straně představujeme, nabízejí kvalitní a pohodlné bydlení v žádané pražské lokalitě. Pronájem bytu nabízí řadu výhod oproti koupi nemovitosti: především je tu podstatný rozdíl v ceně, nabízí však zároveň vysokou míru a svobody, pokud si byt pronajímáte, nemáte takříkajíc tolik svázané ruce. Pokud máte o pronájem některého z námi nabízených bytů na Malé Straně zájem, neváhejte oslovit naše realitní makléře, kteří vám rádi poskytnou další informace. Všechny byty k pronájmu na Malé Straně vám tu prezentujeme prostřednictvím fotografií a podrobných popisků.

21 000 Kč

Kompletně zařízená nově rekonstruovaná garsoniéra ve 2. patře historického domu v klidné lokalitě v blízkosti většiny malostranských ambasád a Pražského hradu.Vkusný starožitný nábytek, plně vybavená kuchyň, koupelna s rohovou vanou, bidetem a toaleta.K dalšímu vybavení patří pračka, myčka, parkety, dubové dveře z 18. století, internetové připojení. Nájemníkům je k dispozici společná zahrada. Nedaleko stanice metra Malostranská, 5 zastávek tramvají od komerčního centra Anděl. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 2.000 Kč měsíčně, elektřina se platí zvlášť. více informací

Referenční číslo 3046

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.