Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

7 990 000 Kč

Rodinný dům s krásnými výhledy do širokého okolí stojí obklopen udržovanou zahradou s bazénem v naprosto klidné ulici v oblíbené rezidenční čtvrti.V suterénu jsou 2 průchozí obytné pokoje a sklepní prostory, v přízemí obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, vstupní hala a WC. Z jídelny je možné vstoupit na zastřešenou terasu s otevřeným výhle... více informací

Referenční číslo 42263

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.