Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

4 990 000 Kč

Meziválečný dům se zachovanými původními architektonickými prvky a terasou s krásným výhledem stojí v těsném sousedství významné funkcionalistické vily manželů Lewiových. Příjemná, poklidná tradiční rezidenční čtvrť je součástí roudnické památkové zóny.Dispozici přízemí tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice a vstupní chodba se schodištěm do patra.... více informací

Referenční číslo 33491

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.