Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

10 500 000 Kč

Secesní vila z r. 1925 s velkou zahradou zaručující soukromí se nachází na krásném místě na kopci s výhledem na zámeček Větruše a na Krušné hory. Vilu je možné užívat v celku jako rodinné či firemní sídlo, nebo rozdělenou na 3 samostatné bytové jednotky.V polosuterénu je v současnosti umístěna jednotka 2+1, v přízemí byt 3+1, v 1. patře byt 4+1 s... více informací

Referenční číslo 39864

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.