Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

12 900 000 Kč

Zrekonstruovaný rodinný dům se 2 byty, nebytovým prostorem a vlastní zahradou stojí v řadové zástavbě v širším centru Chomutova mezi zeleným Štefánikovým náměstím a sady Čs. armády.V přízemí se nacházejí nebytové prostory, v 1. patře bytová jednotka 4+1 (původně 2 samostatné byty 1+1 a 2+1) o výměře 125,3 m2. Tvoří ji obývací pokoj, kuchyně s jídel... více informací

Referenční číslo 39111

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.