Prodej rodinných domů v Mukařově, Praha-východ

Začít vyhledávat

V této části našeho realitního katalogu můžete získat podrobné informace o rodinných domech na prodej ve středočeské obci Mukařov. Mukařov se nachází jihovýchodně od centra Prahy, cca 6 km od Říčan. K výhodám bydlení v Mukařově patří snadná dostupnost centra Prahy autem (30 minut) i Pražskou integrovanou dopravou. Příměstské autobusy vás z Mukařova dopraví na stanici metra Háje za cca 30 minut. Rodinné domy na prodej v Mukařově představují zajímavou možnost bydlení v tradiční obci bohatě vybavené službami nacházející se v malebné středočeské krajině. V Mukařově je provozováno například několik prodejen, restaurací, bowlingová herna, jsou tu i mateřská a základní škola, pošta a ordinace praktického a zubního lékaře. Všechny rodinné domy na prodej v Mukařově, které vám v našem realitním katalogu představujeme, jsou příslibem nadstandardního komfortního bydlení s dostatkem prostoru pro každého. Pokud vás náš realitní katalog s domy na prodej v Mukařově zaujal, neváhejte a obraťte se na naše realitní makléře, kteří vám rádi zodpovědí vaše případné dotazy a nabídnou vám odbornou asistenci s koupí rodinného domu, který vás případně zaujme.

14 990 000 Kč

Prvorepublikový, dobře udržovaný rodinný dům se zachovanými původními řemeslnými prvky v klidné části obce Mukařov v blízkosti Říčan a národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.V polosuterénu je umístěna technická místnost, koupelna s vanou, samostatná toaleta, 1 pokoj, garáž a komora. Přízemí se skládá z průchozího obývacího pokoje a jídelny, s... více informací

Referenční číslo 41605

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.