Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

19 900 000 Kč

Unikátní nabídka rodinného sídla v zámeckém parku s pěkně upravenou zahradou a koupacím jezírkem. Místo téměř na samotě a zároveň perfektně dostupné – v přírodním parku Heřmanův Městec, 10 minut chůze od Masarykova náměstí.Dispozici přízemí tvoří obývací pokoj s krbem, kuchyně, koupelna, toaleta a malá pracovna. V patře je ložnice, dvouúrovňový dět... více informací

Referenční číslo 40410

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.