Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

2 300 000 Kč

Jedinečný rekreační objekt nebo romantické bydlení uprostřed nádherné přírody v obci Petrušov nedotčené masivní zástavbou nabízí objekt původní kaple s platným stavebním povolením na rekonstrukci a přestavbu do podoby rodinného domu. Stylový interiér, silný genius loci a dokonalé soukromí zajištěné nemožností další výstavby v bezprostředním okolí.B... více informací

Referenční číslo 38895

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.