Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na FeelHome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

rezervováno

Rodinný dům s jihozápadně orientovanou zahradou stojí v původní rezidenční zástavbě obce v pěkné krajině na pomezí Krkonoš, Českého ráje a Podkrkonoší.Přízemí tvoří garsoniéra pro hosty, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem do zahrady, dále předsíň, koupelna, toaleta a schodišťová hala. V patře jsou umístěny 2 ložnice se společným... více informací

Referenční číslo 30062

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.