Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

4 700 000 Kč

Zděný rodinný dům s okouzlujícími výhledy na okolní kopce stojí na velmi dobře přístupném pozemku v podhůří Krkonoš, v ochranném pásmu národního parku. Součástí nabídky je studie k rekonstrukci domu vč. stavebního povolení.Dle architektonické studie zde může rekonstrukcí stávajícího objektu vzniknout nadčasový dům a tímto dispozičním řešením: v sut... více informací

Referenční číslo 40562

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.