Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

6 900 000 Kč

Útulná vesnická chalupa poskytuje rekreační či trvalé bydlení na úžasném místě v blízkosti Kokořínska, Českého ráje, Jizerských i Lužických hor. Pečlivá a zároveň citlivá rekonstrukce celého domu respektující tradici, interiér promyšlený do posledního detailu, poctivé řemeslné prvky, vinný sklípek, pěkný výhled z oken i ze zápraží.V přízemí je velk... více informací

Referenční číslo 43158

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.