Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

rezervováno

Rodinný dům s terasou a rozlehlou udržovanou zahradou v blízkosti luk, lesů, vodních ploch, cyklostezek, běžkařských tratí a golfových hřišť, 6 minut jízdy do centra Mariánských lázní. Vynikající k celoroční rekreaci i každodennímu bydlení. Dům v přízemí nabízí obývací pokoj s krbem, novou kuchyň, hostovský pokoj, komoru, prádelnu a koupelnu se spr... více informací

Referenční číslo 738

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.