Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na Feelhome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

rezervováno

Prosluněný třípodlažní rodinný dům se zahradou, velkou terasou a unikátními výhledy na Brněnskou přehradu se nachází v pěkné části čtvrti Brno-Bystrc, v lokalitě Kozí horka u přírodního parku Podkomorské lesy.Suterén se skládá z kuchyně s jídelnou, pracovny/pokoje pro hosty, komory, koupelny s toaletou, vstupní haly, kotelny a prádelny. V přízemí j... více informací

Referenční číslo 42418

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.