Prodej rodinných domů v Praze a Brně

Začít vyhledávat

Na FeelHome vám představujeme rodinné domy na prodej v Praze, Brně i v dalších částech České republiky. Naší ambicí přitom je představit vám kvalitní rodinné domy za příznivé ceny v zajímavých a atraktivních lokalitách na celém území našeho státu. V našem katalogu s rodinnými domy na prodej v Praze, Brně a dalších lokalitách České republiky naleznete zbrusu nové rodinné domy, rodinné domy po rekonstrukci i rodinné domy těsně před dokončením. Budeme rádi, pokud si z naší nabídky rodinných domů vyberete a budeme-li vám moci nabídnout odbornou asistenci na cestě k bydlení vašich snů.

8 500 000 Kč

Prvorepubliková zrekonstruovaná vila s venkovním bazénem stojí na zalesněném výběžku v ohbí řeky Otavy. Svým obyvatelům zajišťuje dokonalý klid a dostatek prostoru v interiéru i exteriéru.Podsklepený dům má i s kuchyní celkem osm místností: hlavní prostor přízemí tvoří obývací pokoj s krbem a s jídelním koutem u velkoformátového geometricky členěné... více informací

Referenční číslo 26390

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.