Prodej rodinných domů na Praze 5

Začít vyhledávat

Prohlédněte si rodinné domy, které vám nabízíme na prodej v oblasti Prahy 5. Rodinné domy představují oproti bytům především větší míru soukromí, více prostoru, někteří je však upřednostňují také proto, že k nim většinou přináleží větší či menší zahrada. Není proto divu, že jsou rodinné domy zdaleka nejoblíbenější formu bydlení v České republice. Nákupem rodinného domu v oblasti Prahy 5 získáte nový domov v klidných rezidenčních lokalitách zcela mimo ruch a shon pražského centra. Rodinné domy v Praze 5, které vám tu představujeme, však zároveň nabízejí skvělé dopravní spojení s centrem Prahy, a jsou tedy ideální pro všechny, kdo milují klid venkova, avšak zároveň jsou nuceni dojíždět za prací do centra Prahy. Pokud by vás některé rodinné domy z našeho realitního katalogu nemovitostí na prodej v Praze 5 zaujaly, neváhejte se na nás obrátit a naši realitní makléři vám rádi poskytnou další informace a případně sjednají prohlídku daného rodinného domu.

14 995 000 Kč

Moderní rodinný dům s praktickou dispozicí a jižně orientovanou zahradou je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu se správcem, kamerovým systémem a výhledem na vltavské údolí. Okrajová pražská čtvrť Lipence leží v bezprostřední blízkosti přírodního parku Hřebeny. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou a navazující terasou, kuchyně se spíží a př... více informací

Referenční číslo 34562

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.