Prodej bytů na Praze 7

Začít vyhledávat

Prohlédněte si katalog Feelhome s kvalitními byty na prodej v oblasti Prahy 7. Praha 7 se rozkládá severně od historického centra města a tvoří ji čtvrti Letná a Holešovice a části čtvrtí Troja a Bubeneč. Byty, které vám nabízíme na Praze 7 na prodej, nabízejí pohodlné a kvalitní bydlení za rozumné ceny v oblastech, jež si v posledních desetiletích rychle získávají na oblibě a atraktivitě, což není žádným překvapením, neboť Holešovice se z kdysi industriální čtvrti rychle přeměňují v moderní dynamickou rezidenční čtvrť a Letná, rozkládající se mezi dvěma městskými parky, Stromovkou a Letenskými sady, je příslibem skvělého bydlení s nádhernými výhledy nejen pro rodiny s dětmi. Zajímají-li vás byty na prodej na Praze 7 blíže, neváhejte se na nás obrátit a naši agenti vám ochotně pomohou s vyhledáním kvalitního bytu za rozumnou cenu. Díky jednomu z námi nabízených bytů na prodej se může Praha 7 stát vaším novým domovem, nebo jen příležitostí k výhodné investici, jež se bez pochyby rychle zhodnotí.

13 590 000 Kč

Byt s vysokými stropy, balkonem a velkými neprůchozími pokoji orientovanými na jihozápad do ulice i na severovýchod do tichého zeleného vnitrobloku umožňuje pohodlné bydlení v bezprostřední blízkosti veškerých služeb, centra i parků.Dispozice bytu ve 2. patře se skládá z obývacího pokoje s balkonem, samostatné kuchyně, 2 ložnic, koupelny a samostat... více informací

Referenční číslo 43191

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.