Prodej bytů v Košířích, Praha 5

Začít vyhledávat

Hledáte-li bydlení v klidné a malebné oblasti Prahy, věnujte pozornost naší nabídce bytů na prodej v pražských Košířích. Košíře jsou pražská čtvrť nacházející se v údolí Motolského potoka a sousedící se Smíchovem, Motolem, Jinonicemi a Radlicemi. Košíře byly po dlouhá staletí příměstskou vesnicí a díky tomu, že v nich nikdy nebyly vystavěny rozsáhlejší sídlištní komplexy, si svůj vzdáleně venkovský charakter zachovaly dodnes. Všechny byty na prodej, které vám zde na Feelhome nabízíme, jsou jedinečnou příležitostí k získání vlastního bydlení splňujícího vysoké nároky za zajímavou cenu. Splňte si sen o bydlení ve vlastním bytě a nalezněte nový domov v této jedinečné pražské čtvrti. Pokud vás byty na prodej z naší nabídky zaujmou, neváhejte se na nás obrátit, a naši realitní makléři vám rádi poskytnou další informace, případně pro vás sjednají prohlídku vybraného bytu.

rezervováno

Světlý a prostorný byt s balkonem se nachází ve 4. podlaží bytového domu s podzemní garáží stojícího v jednosměrné ulici na okraji prestižní vilové čtvrti Cibulka v Praze 5 - Košířích. Veškeré služby v sousedství, 7 minut jízdy tramvají od smíchovské pěší zóny Anděl.Dispozice se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a vstupem na balkon, 2... více informací

Referenční číslo 38457

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.