Prodej bytů v Hlubočepech, Praha 5

Začít vyhledávat

V této části našeho realitního katalogu vám představujeme vybrané byty na prodej v pražské čtvrti Hlubočepy. Hlubočepy sousedí s oblíbenou oblastí Barrandova a patří k žádaným rezidenčním lokalitám nacházejícím se mimo centrum města, neboť nabízejí velmi dobrou občanskou vybavenost a vynikající dopravní dostupnost. Díky několika tramvajovým linkám je oblast Hlubočep dostupná z Anděla během cca 15 minut a z Malé Strany během cca 20 minut. Zájemci o byty na prodej v Hlubočepích svou volbu rovněž často zdůvodňují blízkostí malebného částečně zalesněného Prokopského údolí s jedinečným skalnatým panoramatem, které nabízí příležitost ke každodennímu pohybu na čerstvém vzduchu. Pokud by vás byty na prodej v Hlubočepích v našem realitním katalogu zaujaly, rádi vám o nich poskytneme další informace či pro vás případně sjednáme prohlídku vámi vybraného bytu.

13 990 000 Kč

Světlý rodinný byt se dvěma balkony, z nichž jeden poskytuje otevřené výhledy na vrch Děvín, přírodní rezervaci Prokopské údolí i do širokého okolí, je součástí nadstandardní rezidence Sky Barrandov, která byla oceněna titulem Realitní projekt roku 2015. Čtvrť s veškerými službami i parky se nachází jen 15 minut jízdy od centra.Praktickou dispozici... více informací

Referenční číslo 43321

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.