Designville

Adresa:

Netroufalky 5, Brno - Bohunice, +420 737 850 760, www.designville.cz  

V originálním brněnském showroomu značky Designville naleznete atraktivní nábytek a interiérové doplňky pro váš dům, byt nebo kancelář.

Designville se specializuje na nádherné skandinávské designové předměty té nejvyšší kvality od nábytku, po designová svítidla, doplňky do domácnosti a dekor (například hodiny, zrcadla, svíčky, vázy, květináče), produkty pro vaši kuchyň (talíře, mísy a misky, hrníčky, nádobí, čajové konvice, výzdobu atd.), krásný textil (prémiové povlečení a ručníky, koberce) a mnoho dalších věcí. Designville založili dva manželé, absolventi studií produktového designu a milovníci interiérového návrhářství. V jejich okouzlujícím butiku naleznete pestrou paletu designových kousků, které jsou půvabné, vkusné a účelné. Většina z nich je vyrobena za využití přírodních materiálů. Výrobky prezentované v moderním brněnském showroomu Designville procházejí pečlivým výběrem obou manželů, jsou zvoleny pro svou vytříbenost a eleganci. Představují převážně nadčasové ikony moderního skandinávského nábytku, které vám zajistí, že váš interiér nikdy nezestárne a jeho kousky nikdy nevyjdou z módy. Sháníte-li klasický designový nábytek pro vaše vnitřní prostory, pak si prohlédněte velmi zajímavý sortiment nabízený v showroomu firmy Designville! 

Podívejte se také na další Obchody s nábytkem v Brno

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.