Všechny zprávy

25. leden 2022

Svoboda & Williams finančně podpořila Českou společnost ornitologickou

Svoboda & Williams podpořila finančním darem Českou společnost ornitologickou, která se dlouhodobě zabývá ochranou ptáků i jejich prostředím a zasazuje se o to, aby svými činnostmi motivovala k ochraně i širokou veřejnost.

K aktivitám České společnosti ornitologické patří kromě monitoringu a výzkumu také budování ptačích parků, které představují útočiště nejen pro ptáky, ale i pro další ohrožené živočichy i rostliny. ČSO dosud úspěšně vybudovala čtyři ptačí parky: Josefovské louky, Mnišské louky, Kosteliska a Malou Lipovou. Darovaná částka tak bude využita na další rozvoj těchto území.

V ochraně cenných přírodních lokalit se angažujeme již několik let, například prostřednictvím spolupráce se spolky Mokřady a Zamenis. Česká společnost ornitologická se věnuje aktivitám, které jsou s těmi našimi úzce provázané, proto je podpora jejího působení dalším logickým krokem,“ říká Prokop Svoboda, Managing Partner Svoboda & Williams.

 

Svoboda & Williams finančně podpořila Českou společnost ornitologickou Svoboda & Williams finančně podpořila Českou společnost ornitologickou

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.