Všechny zprávy

20. září 2021

Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích

Ve čtvrtek 16. září proběhlo slavnostní zahájení provozu nové pobočky Svoboda & Williams v pražských Holešovicích na adrese Komunardů 35.

Zahájení se uskutečnilo formou odpoledního koktejlu v unikátních prostorách showroomu designového nábytku Design Port, jehož je nová pobočka součástí.

 

Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích Svoboda & Williams slavnostně zahájila provoz pobočky v Holešovicích

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.