Všechny zprávy

15. září 2021

Všechny byty v berounském residenčním projektu BERLITA vyprodány

Prodej jednotek v rámci úspěšného residenčního projektu BERLITA je u konce. Všech 61 bytů našlo své majitele pouhých deset měsíců po zahájení prodeje.

Bytový dům BERLITA měl od počátku velký potenciál, zejména vzhledem k vhodně zvoleným dispozicím jednotlivých bytů, kvalitnímu standardu a také díky umístění v příjemné lokalitě centra Berouna. Těší nás, že naši klienti dokázali tyto aspekty ocenit a s koupí jednotek v rámci projektu příliš neváhali,” komentuje úspěšný prodej Jan Mráz, senior makléř Svoboda & Williams.

Stavební práce na bytovém domě BERLITA pokračují svižným tempem – v současné době probíhá realizace vnitřních omítek v sekci A, postupná montáž oken v sekci A a B a izolace střech. Zároveň jsou instalovány rozvody TZB v domě.

Více informací o projektu BERLITA.

Všechny byty v berounském residenčním projektu BERLITA vyprodány Všechny byty v berounském residenčním projektu BERLITA vyprodány Všechny byty v berounském residenčním projektu BERLITA vyprodány Všechny byty v berounském residenčním projektu BERLITA vyprodány

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.