Všechny zprávy

07. září 2021

Pálavská brána hlásí vyprodáno

Prodej rezidenčního projektu Pálavská brána je u konce. Všech patnáct domů našlo v průběhu desíti měsíců od zahájení prodeje své majitele, kteří si budou moci začít užívat bydlení či rekreaci v malebné jihomoravské krajině již koncem letošního roku.

V případě prodeje domů v projektu Pálavská brána hrála největší roli lokalita, která nabízí vyžití v průběhu celého roku. Klienti tak vnímali dobrou investiční příležitost, kterou rychle rostoucí poptávka po nemovitostech v rekreačních lokalitách ještě znásobuje,“ říká k prodeji Lenka Kjučukovová, Property Consultant v brněnské pobočce Svoboda & Williams.

V současné době se výstavba Pálavské brány blíží k cílové rovince. V interiérech se dokončuje osazování dveří a lišty na podlahách, kolem domů probíhají zahradní úpravy, po nichž bude následovat poslední část realizace – oplocení. Poté budou domy připraveny na kolaudaci a předání majitelům.

Více o projektu Pálavská brána.

 

Pálavská brána hlásí vyprodáno Pálavská brána hlásí vyprodáno Pálavská brána hlásí vyprodáno Pálavská brána hlásí vyprodáno

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.