Všechny zprávy

03. březen 2021

Nové posily ve Svoboda & Williams

Se začátkem nového roku se tým Svoboda & Williams rozrostl o spoustu nových tváří. Posil se dočkal pražský i brněnský prodejní tým, stejně tak se rozšířily i týmy pronájmu rezidenčních nemovitostí a komerčních prostor.

Novou členkou v brněnském týmu je od začátku roku Gabriela Havlová. Vystudovala obor právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, průběžně se studiem působila jako praktikantka v advokátní kanceláři HLADKY.LEGAL. Hovoří plynně anglicky. Do pražského týmu rezidenčního prodeje v březnu přibyla nová Sales Representative Veronika Bičišťová. Veronika v současné době studuje obor veřejná správa v zemědělství a krajině na ČZU. Dva roky žila v Anglii a Finsku, kde působila jako au pair, mimo jiné pracovala jako instruktorka lyžování a snowboardingu. Od desíti let hraje závodně volejbal.

Tým rezidenčního pronájmu se v únoru rozšířil o novou Junior Letting Representative Karolínu Krautstenglovou. Narodila se v USA, kde také získala titul BSc v oboru Business Administration na Chapman University v Kalifornii. Pracovní zkušenosti sbírala v oblasti marketingu či datové analýzy. Hovoří plynně anglicky a na základní úrovni se domluví německy.

Novou kolegyni přivítal v lednu také tým pronájmu komerčních prostor. Veronika Skalický, která nastoupila na pozici Office Leasing Consultant, vystudovala cestovní ruch. Pracovní zkušenosti sbírala jako stevardka pro Smartwings a Hi Fly, působila také jako asistentka ve společnosti Colliers International. Díky tomu, že žila tři roky na Azorech, se domluví portugalsky, plynně mluví také anglicky.

Na recepci se od začátku roku potkáváme hned se čtyřmi novými členkami: Nelou Hegerovou, Annou Kalistovou, Danielou Gregoryan a Annou Monsportovou. Nela Hegerová, která vystudovala Vysokou školu hotelovou v Praze, má nyní na starosti chod celé recepce. Anna Kalistová studuje obor marketing a brand management, mimo jiné pracovala pro neziskovou organizaci Onkomaják, Daniela Gregoryan studuje obor Arts Management na VŠE v Praze a Anna Monsportová se pohybuje ve světě umění – věnuje se kresbě, výrazovému tanci a hudbě.

Nové posily ve Svoboda & Williams

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.