Všechny zprávy

06. březen 2017

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

Značka FeelHome by Svoboda & Williams partnersky podpořila cenu české hudební kritiky Apollo 2016. Slavnostní předání tohoto ocenění proběhlo ve čtvrtek, 2. března 2017.

Ceny Apollo jsou udělovány kvalitním hudebním albům české provenience již od roku 2012 a v minulých letech toto ocenění získala alba hudebníků Bonuse, Borise Carloffa a Adriana T. Bella a skupin Bratři Orffové a Please The Trees. O vítězi za daný rok rozhoduje hlasování poroty složené z hudebních odborníků. Letos byli na cenu Apollo nominováni Kovadlina, Lazer Viking / Sabrehart, dné, Lenny, Midi Lidi, Prago Union a Priessnitz. V rámci slavnostního udílení ceny, které se konalo ve vinohradském divadle Royal, většina z nominovaných živě vystoupila. Držitelem letošní ceny Apollo se stal hudebník Ondřej Holý alias dné se svým albem These Semi Feelings, They Are Everywhere.

„Těší nás, že jsme mohli partnersky podpořit ceny Apollo, které upozorňují na zajímavé hudebníky a projekty, mnohdy stojící mimo český hudební mainstream,“ okomentoval partnerství Prokop Svoboda, Managing Partner realitní kanceláře Svoboda & Williams, která značku FeelHome provozuje. 

FeelHome partnerem hudebních cen Apollo

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.